Znaleziono 0 artykułów
08.03.2021

Najważniejsze cytaty z wywiadu Meghan i Harry’ego

08.03.2021
(Fot. Getty Images)

Sekretny ślub bez świadków, myśli samobójcze i obawa o akceptację syna. Przytaczamy najciekawsze wypowiedzi, które padły w trakcie dwugodzinnego wywiadu Opry Winfrey dla stacji CBS. 

- Weszłam w to (rolę księżnej - przyp. red.) naiwnie. Dorastałam, niewiele wiedząc o rodzinie królewskiej. O tym się nie rozmawiało w domu - powiedziała Meghan Markle.

-Trzy dni przed ślubem pobraliśmy się - zdradziła Meghan i dodała: - Nikt o tym nie wie.

- Pojawiły się obawy i dyskusje na temat tego, jak ciemna może być skóra dziecka, kiedy się urodził - wspominała była księżna i matka Archiego, który urodził się w maju 2019 roku. I na zdziwienie prowadzącej, rozwinęła: - Co by oznaczał jego wygląd.

- Nie chciałam już dłużej żyć. To była bardzo jasna, realistyczna, przerażająca… nieopuszczająca mnie myśl - wyznała Meghan, przywołując czasy, gdy należała do rodziny królewskiej.

(Fot. Getty Images)
  •  

- To dziewczynka! - oznajmił Harry, zdradzając płeć drugiego dziecka pary, które jest w drodze i dodał: - Mieć dziecko… to niesamowite. Ale mieć chłopca, a potem dziewczynkę. O co więcej można prosić?

- Czy gdybyście otrzymali wsparcie, nadal byście tam byli? - spytała Oprah, mając na myśli rodzinę królewską - Bez wątpienia - odpowiedział Harry.

- Odbiera moje telefony. Mamy wiele do przepracowania. Czuję się naprawdę zawiedziony, bo on sam przeszedł przecież podobną drogę. Wie, jakie to uczucie. A Archie jest jego wnukiem. Ale jednocześnie, oczywiście, zawsze będę go kochać. Ale pojawiło się dużo bólu. I moim priorytetem wciąż będzie próba uzdrowienia tej relacji - powiedział Harry o więzi z ojcem.

- Bardzo lubię Williama, razem przeszliśmy przez piekło. Wybraliśmy różne drogi - tak Harry wypowiedział się o relacji z bratem.

- Nie widziałem rozwiązania - przyznał Harry, wspominając życie w rodzinie królewskiej. - Byłem uwięziony, choć nie wiedziałem, że zostałem uwięziony. Uwięziony w systemie, tak jak reszta rodziny. Mój ojciec i mój brat nadal są uwięzieni. Nie mogą odejść i bardzo im z tego powodu współczuję.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij