Znaleziono 0 artykułów
07.06.2022

Urodzinowe zdjęcie Lilibet z okazji pierwszych urodzin

07.06.2022
Harry i Meghan podzielili się fotografią córki Lilibet (Fot. Getty Images

W minioną sobotę Lilibet skończyła rok. Z tej okazji Harry i Meghan podzielili się wyjątkową fotografią małej arystokratki. 

Na zdjęciu, zrobionym przez słynnego nigeryjskiego fotografa, Misana Harrimana, podczas przyjęcia urodzinowego w zeszły weekend, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor została uchwycona podczas zabawy w ogrodzie. Roześmiana księżniczka ma na sobie bladoniebieską sukienkę i dopasowaną do niej opaskę, która zdobi odziedziczone po ojcu rude włosy. Harry wraz z Meghan oraz ich trzyletnim synem Archiem świętowali pierwsze urodziny Lili, podczas Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety. Para zaprosiła bliskich przyjaciół i rodzinę na kameralny piknik, który odbył się w zabytkowej windsorskiej posiadłości Frogmore Cottage. Claire Ptak z Violet Baker, która stworzyła tort weselny Harry'ego i Meghan w 2018 roku, i tym razem odpowiadała za urodzinowe ciasto dla najmłodszej solenizantki.

Podczas Platynowego Jubileuszu królowa Elżbieta miała okazję zobaczyć na żywo swoją prawnuczkę po raz pierwszy, gdyż ta przyszła na świat po słynnym „Megxicie” – opuszczeniu Wielkiej Brytanii przez Harry’ego i Meghan. Roczna solenizantka w końcu miała okazję poznać własną babcię, na cześć której nadano jej imię – Lilibet to przydomek 96-letniej monarchini.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij