Znaleziono 0 artykułów
02.04.2019

Meghan i Harry założyli konto na Instagramie

02.04.2019
Harry i Meghan (Fot. Getty Images)

Księżną i Księcia będzie można śledzić na Instagramie @SussexRoyal. Konto kilka godzin po aktywacji ma już ponad 300 tysięcy obserwatorów. Czy pierwszym ważnym postem będzie ogłoszenie, że Meghan urodziła dziecko? 

Na profilu Kensington Palace znalazła się informacja o tym, że Meghan i Harry będą mieć także oddzielne konto na Instagramie @SussexRoyal. Pod tym adresem nie można jeszcze znaleźć ani jednego nowego nowego zdjęcia, można więc przypuszczać, że Księżna i Książę czekają do narodzin pierwszego potomka, żeby uroczyście zainaugurować prowadzenie profilu.

Pojawiła się tylko informacja o tym, że pod tym adresem małżeństwo będzie dzielić się swoją „pracą i pasją”, dawać znać o nowych inicjatywach i poruszać istotne dla nich kwestie. „Dziękujemy za wsparcie” – napisali Meghan i Harry. A w galerii umieścili zdjęcia ze swoich dotychczasowych przedsięwzięć i podróży. 

Można się w tym geście doszukać także postępującego oddzielania od dworu – Królowej Elżbiety II oraz brata Harry'ego, Williama i jego żony Kate. Meghan z mężem przeprowadzili się do Frogmore Cottage, gdzie chcą spędzić pierwsze tygodnie po narodzinach dziecka. Czy osobne konto oznacza, że Meghan i Kate się nie dogadują? A może Książę i Księżna potrzebują po prostu oddzielnej platformy do dzielenia się informacjami o licznych organizacjach, które wspierają? 

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie, że Meghan i Harry zostali rodzicami. Ta wiadomość może nadejść w każdej chwili, bo mówiło się, że termin porodu Meghan został wyznaczony na kwiecień.

 

 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Meghan i Harry założyli konto na Instagramie
Proszę czekać..
Zamknij