Znaleziono 0 artykułów
22.12.2022

Kylie Jenner w koronkowej naked dress

22.12.2022
Kylie Jenner (Fot. Getty Images)

Kylie Jenner wciąż na nowo interpretuje małą czarną. W kolejnej odsłonie sukienki pokazała się w Beverly Hills. Tym razem postawiła na naked dress w wersji ekstremalnej, na którą narzuciła skórzaną kurtkę projektu Davida Komy. 

Kylie Jenner z wprawą bawi się modą. Nawet kiedy sięga po małą czarną, wybiera oryginalne wydanie kultowego klasyka. Gwiazda kilka dni temu pokazała się w kreacji wykonanej z PVC od Matthew Williamsa, zaprojektowanej dla marki 1017 Alyx 9SM. Teraz na wieczorne wyjście postawiła na małą czarną w ekstremalnej wersji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SPW (@therealspw)

Jenner 20 grudnia została sfotografowana na ulicach Beverly Hills w czarnej, odsłaniającej bieliznę naked dress z koronki. Nagi efekt kreacji dodatkowo podkreślały dwa wycięcia, jedno na linii kolan, a drugie przy talii. Gwiazda do tej oryginalnej interpretacji małej czarnej dobrała ciężką, motocyklową kurtkę od Davida Komy, okulary przeciwsłoneczne, buty vintage od Diora i czerwoną pomadkę, oczywiście z kolekcji Kylie Cosmetics.

@kyliejenner

 

♬ My names Kylie Jenner sound viral - In ur dreams

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy eksperymentują z naked dress przypominająca koronkową halkę. Już w marcu tego roku na podobny look zdecydowała się Rihanna. Barbadoska wokalistka przełamała stereotypy na temat ciążowego ubioru, kiedy pokazała się na pokazie Diora podczas tygodnia mody w Paryżu, ubrana jedynie w czarną, półtransparentną mini w stylu babydoll. 

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kylie Jenner w koronkowej naked dress
Proszę czekać..
Zamknij