Znaleziono 0 artykułów
13.12.2023

Lady Gaga i Bradley Cooper celebrują spotkanie po latach na czerwonym dywanie

13.12.2023
(Fot. Getty Images)

Lady Gaga i Bradley Cooper ponownie spotkali się na czerwonym dywanie. Aktorka i wokalistka wspierała swojego przyjaciela, którego poznała grając w reżyserowanym przez niego filmie „Narodziny gwiazdy”, na premierze „Maestra” – najnowszej produkcji aktora.

Choć Lady Gaga i Bradley Cooper na swoim koncie mają nieskończenie wiele sukcesów, fani szczególnie pokochali ich za role w filmie „Narodziny gwiazdy”. Każde ich wspólne wystąpienie wzbudza od tamtej pory sporo emocji. Nie inaczej było podczas ubiegłego wieczoru. Lady Gaga towarzyszyła koledze po fachu na pokazie specjalnym jego najnowszej produkcji „Maestro” w Los Angeles. Na czerwonym dywanie nie zabrakło tez Carey Mulligan, która we wspomnianym filmie zagrała jedną z głównych ról.

Lady Gaga i Bradley Cooper nie pozowali razem od gali rozdania Oscarów

Pięć lat po premierze filmu „Narodziny Gwiazdy” Lady Gaga i Bradley Cooper ponownie spotkali się na czerwonym dywanie. Tym razem wokalistka pojawiła się u boku aktora w nieco innej roli. Wspierała go bowiem na pokazie specjalnym jego najnowszego dzieła, filmu „Maestro”, w którym Cooper zagrał jedną z głównych ról – legendarnego dyrygenta Leonarda Bernsteina. U jego boku w Los Angeles znalazła się także Carey Mulligan, która partnerowała aktorowi wcielając się w postać jego żony, Felici Montealegre.

(Fot. Getty Images)

Gwiazdy Hollywood stawiają na klasyczne stylizacje

Moda nie ma płci, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, czego dowodem są stylizacje aktorów z czerwonego dywanu – obydwoje pojawili się bowiem w garniturach. Lady Gaga z okazji premiery założyła zdobioną srebrnymi elementami marynarkę bez stanika (fanką takiego rozwiązania była ostatnio także Cate Blanchett) oraz klasyczne spodnie. Monochromatyczny czarny look uzupełniła niewielką kopertówką oraz eleganckim, lekko falowanym bobem w odcieniu platynowego blondu. Cooper postawił natomiast na elegancki garnitur z kamizelką i białą koszulą uzupełnioną krawatem. Całość zestawił z klasycznymi lakierkami.

Kto wystąpił w najnowszym filmie Netflixa obok Bradley'a Coopera?

Carey Mulligan w filmie „Maestro" wcieliła się w jedną z głównych ról, w związku z czym nie mogło zabraknąć jej na czerwonym dywanie. Aktorka na specjalnej premierze pojawiła się w cekinowej kreacji bez ramion, którą zestawiła z klasycznymi, czarny szpilkami. Ze względu na zjawiskowy charakter sukni postawiła więc na skromne dodatki – delikatne wiszące kolczyki i kilka srebrnych pierścionków.

„Maestro” pojawi się na platformie streamingowej „Netflix” już 20 grudnia.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij