Znaleziono 0 artykułów
13.11.2021

Lady Gaga w kreacji Versace na premierze „House of Gucci”

13.11.2021
(Fot. Getty Images)

Paparazzi od kilku tygodniu śledzą każdy krok Lady Gagi, która wraz z kolegami z planu promuje film „House of Gucci”. Podczas mediolańskiej premiery artystka wystąpiła na czerwonym dywanie w gorsetowej kreacji projektu Donatelli Versace.

Paparazzi od kilku tygodniu śledzą każdy krok aktorki i piosenkarki, która promuje swój najnowszy film „House of Gucci”. Długo wyczekiwana produkcja w reżyserii Ridleya Scotta opowiada o imperium rodziny Guccich oraz morderstwie Maurizio Gucciego przez jego żonę Patrizię Reggiani. Lady Gaga wciela się właśnie w rolę „Czarnej wdowy”.

9 listopada razem z innymi członkami obsady, w tym Adamem Driverem, Salmą Hayek i Jaredem Leto, artystka pojawiła się na londyńskiej premierze filmu. Gaga założyła wtedy fioletową, tiulową kreację projektu Alessandro Michelego oraz charakterystyczne dla siebie buty na niebotycznej platformie. Następnego dnia dała się sfotografować w kolejnym projekcie Gucci, tym razem w pelerynie zdobionej podwójnym „G” z logo włoskiego domu mody.

(Fot. Getty Images)

Promując „House of Gucci” Lady Gaga nie ogranicza się jednak tylko do projektów tytułowej marki. W Londynie pojawiała się w opinającej ciało sukience Et Ochs oraz białym płaszczu Celine. 13 listopada na mediolańską premierę filmu wybrała sukienkę od Donatelli Versace. Gorsetowa kreacja ze sznurowanymi detalami i rozcięciem z przodu przyciągała spojrzenia, podobnie jak mocny makijaż i platynowe włosy piosenkarki. Aktorka uzupełniła stylizację satynowymi szpilkami na platformie w tym samym odcieniu czerwieni, co sukienka.

Polska premiera filmu 26 listopada.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij