Znaleziono 0 artykułów
12.11.2021

Lady Gaga zachwyca w stylizacjach glamour

12.11.2021
(Fot. Getty Images)

Lady Gaga w „Domu Gucci” wciela się w Patrizię Reggiani – wdowę oskarżoną o zlecenie zabójstwa Mauricio Gucciego. 9 listopada 2021 odbyła się w Londynie premiera „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta, a potem piosenkarka uczestniczyła w towarzyszących promocji wydarzeniach. Zobaczcie jej olśniewające stylizacje. 

Na brytyjskiej premierze „Domu Gucci” 9 listopada 2021, Lady Gaga wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie sięgającą ziemi fioletową suknię. Piosenkarka, niegdyś znana z szokujących kreacji, dziś woli lśnić.  

Cokolwiek założę, będę serwować włoski glamour - mówi gwiazda grudniowego wydania włoskiego i brytyjskiego „Voguea”. I rzeczywiście. 10 listopada w Londynie z hotelu „Corinthia” wychodziła w pelerynie zdobionej podwójnym „G” z logo Gucci. Stylizację uzupełniła metaliczną torebką Gucci Zumi i okularami od Victorii Beckham. Look podkreśliły charakterystyczne dla piosenkarki, wysokie platformy. 

(Fot. Getty Images)

Później, tego samego dnia, Lady Gaga zachwycała w opinającej slip dress Et Ochs, do której dobrała biżuterię Alighieri i wysokie obcasy od D’Accori. 

11 listopada, w drodze do programu „The Graham Norton Show”, gwiazda została sfotografowana w długim, białym płaszczu od Celine. Stylizację uzupełniła torebką Birkin w odcieniu kości słoniowej, metalicznymi szpilkami i okularami przeciwsłonecznymi. 

(Fot. Getty Images)

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij