Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

MET Gala 2021: Lil Nas X w zjawiskowej kreacji Versace

14.09.2021
Fot. Getty Images

Raper przybył na galę w stworzonej specjalnie na tę okazję potrójnej kreacji włoskiego domu mody, na którą składała się królewska peleryna, złota zbroja i połyskujące body.

Ten rok należy do Lil Nas X. Jego singiel „Montero (Call Me By Your Name)” od tygodni okupuje listy przebojów, a miliony fanów z niecierpliwością wyczekują premiery jego debiutanckiego albumu, który trafi na sklepowe półki już 17 września. W niedzielę 22-letni gwiazdor odebrał najważniejszą statuetkę MTV VMA za najlepszy teledysk. Na czerwony dywan wybrał na tę okazję drapowaną pelerynę w liliowym fiolecie odsłaniającą lewy biceps.

Fot. Getty Images

Teraz Lil Nas X ponownie znalazł się na językach wszystkich miłośników mody. Na swoją pierwszą MET Galę raper wybrał nie jedną, nie dwie, ale aż trzy stworzone specjalnie na tę okazję kreacje od Versace. Młody gwiazdor wkroczył na czerwony dywan w królewskiej pelerynie z długim trenem. Zjawiskowa kreacja skrywała kolejną – złotą zbroję z logo włoskiego domu mody. Chwilę potem raper zaprezentował trzecią kreację, czyli połyskujące body wyszywane tysiącami diamencików, uzupełnione złotym chokerem, kolczykami i czarnymi lakierkami na wysokiej podeszwie. O tej kreacji mówiono cały wieczór.

Zjawiskowy debiut rapera porównywano do poczwórnej kreacji Brandona Maxwella, w której Lady Gaga, wtedy współgospodyni wydarzenia, wystąpiła na MET Gali w 2019 roku. Lil Nas X wielokrotnie wymieniał piosenkarkę jako jedną ze swoich idolek. Raper podziwia ją nie tylko za wszechstronny talent, ale również zaangażowanie w walkę o równe prawa dla osób LGBTQ+. – Chcę być adwokatem dla mojej tęczowej społeczności – powtarza.

Fot. Getty Images

Lil Nas X dokonał coming outu jako gej podczas Miesiąca Dumy w 2019 roku. Dziś, podobnie jak Gaga, zasłużył już sobie na tytuł tęczowej ikony. Nie możemy się już doczekać, czym zaskoczy nas następnym razem.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij