Znaleziono 0 artykułów
25.05.2022

Nowości Netfliksa na czerwiec 2022

25.05.2022
Fot. materiały prasowe

Wielki powrót „Peaky Blinders”, dokument o Jennifer Lopez i nowy „Dom z papieru” – wybieramy najciekawsze premiery czerwca.

Serial „30 lat później”, premiera 3 czerwca

Maraton „Schodów” już za wami? Czas na „30 lat później”. Belgijski serial śledzi losy paczki przyjaciół, która po latach spotyka się na wspólnym wyjeździe, by świętować trzy dekady znajomości. Wypoczynek w rajskiej scenerii przyćmi dawna zbrodnia. Przeszłość nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Film „Rzut życia”, premiera 8 czerwca

 

Już w „Nieoszlifowanych diamentach” Adam Sandler udowodnił, że w rolach dramatycznych odnajduje się równie dobrze, co w komediowych. Potwierdza to w „Rzucie życia”, gdzie wciela się w pechowego łowcę talentów, który w końcu odkrywa naprawdę uzdolnionego sportowca, więc za wszelką cenę postanawia uczynić z niego gracza NBA. Za produkcję odpowiadał LeBron James.

Serial „Peaky Blinders”, sezon szósty, premiera 10 czerwca

 

Jeden z najlepszych seriali w historii powraca. Zwiastun finałowego sezonu o losach gangsterskich rodzin z Birmingham zapowiada jeszcze więcej akcji, intryg i stylowych momentów. Na ekranie ponownie zobaczymy plejadę gwiazd, z Cillianem Murphym, Anyą Taylor-Joy i Paulem Andersonem na czele.

Film „Jennifer Lopez: Halftime”, premiera 14 czerwca

 

Od debiutu na początku lat 90. XX w. Jennifer Lopez nie zwalnia tempa. Tylko w tym roku pojawiła się w dwóch komediach romantycznych, „Wyjdź za mnie” i „Shotgun Wedding” (premiera 1 lipca), a już pracuje nad kolejnymi projektami. W nowym dokumencie gwiazda zaprasza nas za kulisy przygotowań do występu na SuperBowl, dzieląc się sukcesami i porażkami. Pozycja obowiązkowa dla fanów.

Film „Pajęcza głowa”, premiera 17 czerwca

 

Nieodległa przyszłość. Skazańcy mają prawo wyboru między więzieniem, a placówką naukową, gdzie, w zamian za skrócenie wyroku, testują eksperymentalne substancje, które mają wpływ na ich zdolności odczuwania emocji. W roli genialnego naukowca zobaczymy Chrisa Hemswortha, a partnerują mu Jurnee Smollett i Miles Teller.

Serial „The Umbrella Academy”, sezon trzeci, premiera 22 czerwca

 

Wasza ulubiona dysfunkcyjna rodzina superbohaterów powraca, by po raz kolejny uratować świat i… samych siebie. Po finale drugiego sezonu Hargreevesowie muszą odwrócić bieg wydarzeń, by ocalić własne istnienie w rzeczywistości, w której nie istnieją. W trzecim sezonie „The Umbrella Academy” grana przez Elliota Page’a Vanya ma dokonać coming outu jako osoba transpłciowa.

Serial „Dom z papieru: Korea”, 24 czerwca

 

Po sukcesie hiszpańskiego serialu, który zapisał się już na kartach popkulturowej historii, Netflix startuje z analogiczną serią. Tym razem akcja zostanie przeniesiona do Korei przyszłości, w której Północ i Południe postanowiły zakończyć trwający dekady konflikt. Enigmatyczny profesor postanawia zebrać grupę zdolnych złodziei z obu krajów, aby ukraść nową walutę zjednoczonych Korei.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij