Znaleziono 0 artykułów
28.12.2023

Co warto obejrzeć na Netflixie w styczniu 2024?

Pełna lista nowości Netflix obejmuje zwykle kilkadziesiąty produkcji dostępnych na platformie streamingowej. Spośród nich wybieramy nowe premiery, na które naprawdę warto czekać. (Fot. materiały prasowe)

Od nowego serialu twórców „Narcos” z Sofíą Vergarą po wzruszającą historię miłosną – wybieramy styczniowe premiery Netflixa, na które warto czekać.

Nowe seriale i filmy, które warto obejrzeć na platformie Netflix

Filmowe premiery Netflix

„Śnieżne bractwo”, 4 stycznia

 

Propozycja dla fanów produkcji w stylu „Yellowjackets”, tym razem jednak opartej na prawdziwej historii. W 1972 r. urugwajski samolot lecący do Chile rozbił się w samym sercu Andów. Na pokładzie znajdowało 45 pasażerów. Tylko 29 przeżyło katastrofę.

„W żałobie w drogę”, 5 stycznia

 

Marc i jego mąż (Dan Levy i Luke Evans) byli dla siebie stworzeni, ale nie było im pisane szczęśliwe zakończenie. Po niespodziewanej śmierci Olivera życie Marca rozpada się na kawałki. Aby je na nowo poskładać, wraz z przyjaciółmi – Sophie i Thomasem (Ruth Negga i Himesh Patel) – wyjeżdża do Paryża. Na miejscu musi jednak zmierzyć się z sekretami ukochanego.

Oto nowe filmy Netflixa, na które czekamy w grudniu 2023 roku. (Fot. materiały prasowe)

„Skok w przestworzach”, 12 stycznia

 

Cyrus Whitaker (Kevin Hart) przewodzi elitarnej ekipie złodziei, która otrzymuje ultimatum – albo zorganizują największy skok w historii, albo trafią do więzienia za swoje dotychczasowe dokonania. Brzmi to jak netflixowa próba połączenia dwóch intratnych franczyz: „Szybkich i wściekłych” i „Ocean's Eleven”.

„60 minut”, 19 stycznia

 

Spragnionych akcji widzów na pewno zainteresuje nowy thriller platformy. Tytułowe „60 minut” to czas, w którym Octavio (Emilio Sakraya) musi dotrzeć na urodziny córeczki. Od powodzenia jego misji zależy ich wspólna przyszłość. Niestety zanim mu się to uda, będzie musiał stoczyć wiele walk.

Co obejrzeć na Netflixie w styczniu 2024 roku? Trzymający w napięciu miniserial, film fabularny w gwiazdorskiej obsadzie i premierowe odcinki nowej produkcji cenionych twórców.(Fot. materiały prasowe)

Serialowe premiery Netflixa

„Już mnie nie oszukasz”, 1 stycznia

 

Fani kryminałów, łączcie się. W adaptacji kolejnej powieści Harlana Cobena Maya Stern (Michelle Keegan) przeżywa żałobę po morderstwie męża Joego (Richard Armitage). Równolegle jej siostrzeńcy prowadzą własne śledztwo w sprawie śmierci ich matki, a miejscowy sierżant próbuje dowieść, że obie sprawy są ze sobą powiązane.

„Bracia Sun”, 4 stycznia

 

Po oscarowym „Wszystko wszędzie naraz” Michelle Yeoh ponownie wcieliła się w waleczną matkę, tym razem w netflixowych „Braciach Sun”. Eileen jest przywódczynią tajwańskiej mafii, która musi stawić czoła nowemu gangowi i ochronić swoich synów – legendarnego zabójcę Charlesa „Chairleg” Suna (Justin Chien) i niewtajemniczonego w jej nielegalną działalność Bruce’a (Sam Song Li).

Na liście wybranych produkcji nie mogło zabraknąć nowych seriali Netflixa, jak „Bracia Sun” czy „Griselda”.(Fot. materiały prasowe)

„Griselda”, 25 stycznia

 

Twórcy obsypanego nagrodami „Narcos” powracają z nowym serialem. Na przełomie lat 70. i 80. Griselda Blanco (Sofía Vergara), nazywana matką chrzestną kokainowego biznesu, trzęsła całym Miami. W trzy lata zbudowała istne imperium, które runęło niczym domek z kart za sprawą duetu agentów federalnych pracujących nad jej sprawą.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Co warto obejrzeć na Netflixie w styczniu 2024?
Proszę czekać..
Zamknij