Znaleziono 0 artykułów
06.04.2023

„Yellowjackets” to najlepszy serial, którego jeszcze nie znacie

06.04.2023
(Fot. materiały prasowe)

Serial „Yellowjackets” śledzi losy uwięzionych w kanadyjskiej puszczy nastolatek. Nie jest to jednak kolejna produkcja katastroficzna. „Yellowjackets” mają do zaoferowania o wiele więcej.

Wiosna 1996 roku. Yellowjackets, żeńska drużyna piłkarska z niewielkiego liceum w stanie New Jersey, awansuje do finału krajowych mistrzostw. Na ten moment pracowały przez ostatnie trzy lata. Nigdy jednak nie spełnią marzenia, bo w drodze do Seattle ich samolot rozbije się w kanadyjskiej puszczy. Nastolatki zrobią wszystko, żeby przetrwać.

 

Wiosna 2021 roku. Shauna, Natalie, Taissa i Misty były w gronie Yellowjackets, który uszły z życiem. Choć wydawało im się, że zostawiły traumatyczną przeszłość za sobą, ta niespodziewanie o sobie przypomina, gdy otrzymują pocztówki z tajemniczym symbolem. Tylko one znają jego historię. Kto zatem wysłał list i czego chce?

Od dnia premiery „Yellowjackets” stało się światowym fenomenem. Miliony widzów i widzek co tydzień zasiadło przed ekranami, by potem – przez kolejne dni – snuć teorie na temat serialowych tajemnic. Po dwóch latach przerwy poznamy dalsze losy zespołu. Drugi sezon serii najpewniej dostarczy nam długo wyczekiwanych odpowiedzi, a znając twórców, Ashley Lyle i Barta Nickersona, postaci także nowe pytania i zagadki do rozwiązania.

(Fot. materiały prasowe)

„Yellowjackets” warto obejrzeć dla świetnie napisanej historii, zaskakujących zwrotów akcji oraz genialnej obsady, z Melanie Lynskey, Christiną Richie, Juliette Lewis i Tawny Cypress na czele.

Oba sezony „Yellowjackets” można oglądać na platformie Canal+ Online. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij