Znaleziono 0 artykułów
31.10.2023

Paul Mescal w modnych sambach zapowiada powrót ultrakrótkich szortów niczym z lat 80.

31.10.2023
Paul Mescal dołącza do grona gwiazd, które pokochały Samba sneakers marki adidas. Aktor nosi je zarówno na czerwony dywan, jak i na siłownię. (Fot. East News)

Paul Mescal to, obok Jennifer Lawrence, najlepszy ambasador adidasów Samba. Aktor udowadnia wszechstronność sneakersów, nosząc je zarówno na czerwonym dywanie, jak i na siłownię.

Ten rok należał do Paula Mescala. Za wspaniałą rolę w „Aftersun” otrzymał nominację do Oscara. Z czerwonego dywanu zszedł prosto na plan futurystycznego romansu „Foe”, w którym partnerowała mu Saoirse Ronan. Równolegle gwiazdor pracował nad „Dobrymi nieznajomymi”, tym razem w duecie z Andrew Scottem, a następnie rozpoczął przygotowania do występu w wyczekiwanym sequelu do „Gladiatora”.

Na potrzeby ostatniego tytułu Mescal powrócił na siłownię. Gdy w czerwcu gwiazdor zaprezentował nową sylwetkę w mediach społecznościowych, jego post stał się natychmiastowym wiralem. Aktor kontynuuje swój nowy plan dnia. Podczas ostatniej wizyty na siłowni naszą uwagę zwróciła jednak jego casualowa stylizacja.

Paul Mescal przywraca modę na ultrakrótkie szorty

Adidas Samba Classic okrzyknięto najmodniejszymi sneakersami jesieni 2023 roku. Nic dziwnego – ponadczasowy model sprawdzi się na każdą okazję. (Fot. East News)

Pisząc o nowej stylizacji aktora, musimy zacząć od jego ultrakrótkich szortów przywodzących na myśl modę lat 80. – w szczególności kultową scenę z „Być doskonałym” z Johnem Travoltą w kusych spodenkach. Mescal tradycyjnie wybrał czarne szorty z logo swojej ulubionej drużyny piłkarskiej, O'Neills Gaelic, pasujące do jego casualowej bluzy z kapturem.

Casualowej stylizacji charakteru dodały jednak dodatki – oprócz klasycznej czapki z daszkiem, czarne adidasy Samba i białe skarpetki.

Aktor nosi ulubione Samby także na czerwonym dywanie

Paul Mescal ulubiony model sneakersów nosi równieżna czerwonym dywanie. (Fot. Getty Images)

Mimo nonszalackiego podejścia do mody Paul Mescal wydaje się śledzić najgorętsze trendy jesieni. Nic więc dziwnego, że w jego szafie nie mogło zabraknąć najpopularniejszych snekeaserów sezonu. Aktor szczególnie upodobał sobie klasyczny model w czerni z białymi paskami, z którymi nie rozstaje się nawet na czerwonym dywanie.

Na wrześniową galę Soho House Awards gwiazdor „Normalnych ludzi” założył ulubione Samby do garniturowych spodni khaki i prostego białego T-shirtu. Niewymuszony look Mescala zapewnił mu tytuł jednego z najlepiej ubranych gwiazd wieczoru.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij