Znaleziono 0 artykułów
17.11.2021

Premierowo na Vogue.pl: polski folklor na czasie w kampanii „Past Perfect” Robotów Ręcznych

17.11.2021
(Fot. Jan Kochański)

Marka Roboty Ręczne już od 10 lat tworzy zrównoważoną modę. Najnowsza, inspirowana folklorem polskiej wsi kolekcja sportretowana w kampanii „Past Perfect”, to zarówno nowe projekty, jak i bestsellerowe propozycje, które odwołując się do tradycji, podążają z duchem czasu. 

Roboty Ręczne w kampanii „Past Perfect”, zainspirowane motywami ludycznymi, malarstwem i rzemiosłem, wracają do korzeni, jednocześnie stale będąc na czasie. Marka znana jest też z nietypowych zestawień. Chodaki idealnie pasują tu do grubego swetra, a dzianinowe czapki przypominają bucket hats. 

Wśród nowych projektów marki Roboty Ręczne znajdziemy oversize’owe swetry z klasycznymi splotami, robione na drutach jedwabno-alpakowe chusty, a także „czepki” oraz kominiarki. Nowością są również koszyki – teraz w formie torebek wykończonych materiałami najwyższej jakości: przyjazną dla środowiska garbowaną roślinnie skórą. W asortymencie marki po raz pierwszy pojawiają się też rękawiczki i tak zwane oszukane golfy. Ubrania w większości zostały uszyte z przędzy z alpaki, jedwabiu i wełny z merynosów. 

Niektóre z ubrań prezentowanych w „Past Perfect” zostały wykonane tylko w jednym egzemplarzu, inne wejdą do stałej kolekcji. Wszystkie są dostępne w zakładce „Nowości” na stronie internetowej marki robotyreczne.pl. Od listopada pracownia Roboty Ręczne w Warszawie jest otwarta także w jedną sobotę miesiąca. 

 

Fotograf: Jan Kochański 
Modelki: Lucyna Cieloch i Karolina Maik / The Management
Makijaż i włosy: Magda Chmielewska
Stylizacje: Marta Iwanina-Kochańska 
Asystentka: Magda Kogut

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij