Znaleziono 0 artykułów
23.12.2022

Oryginalna obsada „Różowych lat 70.” powraca w sequelu serialu

23.12.2022
Fot. Patrick Wymore/Netflix

Już 19 stycznia na platformie Netflix pojawi się sequel kultowego serialu „Rożowe lata 70.” zatytułowany „Różowe lata 90.”. Twórcy serii przygotowali niespodziankę dla fanów oryginalnej produkcji. W nowej wersji pojawi się część dawnej obsady, w tym Mila Kunis i Ashton Kutcher.

Akcja realizowanych przez platformę Netflix „Różowych lat 90.” będzie rozgrywać się w 1995 roku i opowie historię Leii Forman (Callie Hope Haverda), córki Erica i Donny, w których w oryginalnej serii wcielili się Topher Grace i Laura Prepon. Nastolatka postanawia spędzić lato u swoich dziadków w Wisconsin, co oznacza, że na ekran powrócą Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp, czyli Red i Kitty.

„Hello, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda. Seks, narkotyki i rock’n’roll – ten styl życia nigdy nie umiera, po prostu zmienia postać", czytamy w oryginalnym opisie serialu.

Ashton Kutcher i Mila Kunis na planie „Różowych lat 90.” (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Oprócz Kurtwooda Smitha i Debry Jo Rupp w sequelu w gościnnych rolach pojawią się także Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon i Wilmer Valderrama. Nie zobaczymy natomiast Danny’ego Mastersona, który wcielał się w postać Stevena Hyde’a. Aktorowi w 2020 roku postawiono trzy zarzuty gwałtu, za co groziło mu do 45 lat pozbawienia wolności. Proces zakończył się jednak unieważnieniem ze względu na brak jednomyślności członków ławy przysięgłych i zostanie wznowiony 27 marca 2023 roku.

Julia Lubecka
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Oryginalna obsada „Różowych lat 70.” powraca w sequelu serialu
Proszę czekać..
Zamknij