Znaleziono 0 artykułów
27.09.2022

„U ciebie czy u mnie?”: Reese Witherspoon i Ashton Kutcher razem w komedii romantycznej

27.09.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher po raz pierwszy wystąpią razem w komedii romantycznej. Film „U ciebie czy u mnie?” będzie miał premierę na Netfliksie 10 lutego 2023 roku.

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher podzielili się informacją na swoich Instagramach. W krótkim filmiku łączą się przez FaceTime. „Cieszysz się, że ogłosimy dziś premierę naszej komedii romantycznej?” – pyta Reese. „O, tak. Chodzi ci o „Your Place Or Mine”, które będzie można oglądać na Netfliksie już 10 lutego?” – odpowiada Ashton.

To pierwszy raz, kiedy Reese Witherspoon („Legalna blondynka”) i Ashton Kutcher („Pan i pani Kiler”) pojawią się razem na ekranie. Choć oboje mają za sobą liczne występy w komediach romantycznych, jeszcze nigdy nie tworzyli filmowej pary. W krótkim wideo, gwiazdor „Różowych lat 70.” pyta Reese, z kim najchętniej zagrałaby w tego typu produkcji. „Carey Grant albo Tom Hanks” – odpowiada aktorka i pyta Kutchera o to samo. „Z tobą” – żartuje Ashton, dodając, że ten tekst działał już wcześniej na Natalie Portman i Cameron Diaz, którym również partnerował w komedii romantycznej.

(Fot. Materiały prasowe)

Oś fabuły „U ciebie czy u mnie?” stanowi historia wieloletnich przyjaciół, Debbie i Petera.Każde z nich prowadzi inny tryb życia – Debbie szuka stabilizacji, zaś Peter preferuje huczne, nocne życie. Ich życie zupełnie się odmieni, gdy mężczyzna przyjedzie do Debbie, aby zaopiekować się jej synem.

„U ciebie czy u mnie?” reżyseruje Aline Brosh McKenna („Crazy Ex-Girlfriend”). Na ekranie zobaczymy również między innymi Jesse Williams, Zoë Chao, Wesleya Kimmela, Griffina Matthewsa, Rachel Bloom i Stevea Zahna.

Premiera „U ciebie czy u mnie?” na platformie Netflix została zaplanowana na 10 lutego 2023 roku.

(Fot. Materiały prasowe)

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij