Znaleziono 0 artykułów
14.05.2020

Salt Wave Festival przeniesiony na przyszły rok

14.05.2020
(Fot. materiały prasowe)

Z powodu pandemii organizatorzy zadecydowali, że kolejna edycja pierwszego butikowego festiwalu muzycznego na polskim wybrzeżu odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku na lotnisku w Jastarni.

Choć kwarantanna powoli dobiega końca, to powrót do normalności wciąż wydaje się dosyć odległy. Z myślą o bezpieczeństwie uczestników, wiele wydarzeń, konferencji i festiwali organizatorzy przenoszą na kolejny rok. Taką decyzję podjęli również twórcy Salt Wave Festival, pierwszego butikowego festiwalu muzycznego na polskim wybrzeżu, który w ubiegłym roku zadebiutował na rozrywkowej mapie Polski.

Po sukcesie pierwszej edycji Salt Wave Festival odliczaliśmy dni do powrotu na pole festiwalowe, pełni energii i nowych pomysłów. Niestety, ze względu na oficjalne zalecenia rządowe oraz w dbałości o bezpieczeństwo uczestników, artystów, a także całej ekipy, która organizuje Salt Wave, zdecydowaliśmy się przesunąć datę festiwalu na 2021 rok. Jest to najczarniejszy scenariusz, jaki zakładaliśmy. Mimo ogromnego smutku i tęsknoty wierzymy, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie i za rok wrócimy bezpieczniejsi, gotowi na ponowne spotkanie na Półwyspie Helskim – mówi Zuza Oses, pomysłodawczyni festiwalu.

 

Na scenie tegorocznej edycji festiwalu mieli wystąpić Taco Hemingway, Ralph Kaminski, Coals, schafter, BALTHAZAR, niXes, Garden City Movement, Linia Nocna i Parov Stelar. Organizatorzy pracują już nad przeniesieniem całego ogłoszonego dotychczas line-upu na kolejny rok. Co ważne, wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowają ważność.

Salt Wave Festival został stworzony z myślą o fanach dobrej muzyki, którzy lubią się nią cieszyć w kameralnym, niespiesznym i chilloutowym klimacie. W pierwszej edycji festiwalu wzięło udział kilka tysięcy osób z całej Polski, a na dwóch scenach wystąpili m.in. The Cinematic Orchestra, Fisz Emade Tworzywo, Jacob Banks, PRO8L3M i The Dumplings.

Więcej informacji dotyczących Salt Wave Festival znajdziecie na www.saltwave.pl.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij