Znaleziono 0 artykułów
11.08.2021

Druga edycja Salt Wave Festival

11.08.2021
Fot. Hubert Grygielewicz

Brodka, Sokół, Jazz Band Młynarski–Masecki, schafter – to tylko zapowiedź line-upu kolejnej edycji pierwszego butikowego festiwalu muzycznego na polskim wybrzeżu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku na lotnisku w Jastarni.

Po sukcesie pierwszej edycji Salt Wave Festival miłośnicy muzyki z niecierpliwością wyczekiwali następnego lata. Niestety z powodu pandemii organizatorzy zmuszeni byli odwołać drugą edycję festiwalu, ale obiecali, że dobra muzyka powróci na wybrzeże za rok. I obietnicy dotrzymali.

Fot. Hubert Grygielewicz

Salt Wave Festival został stworzony z myślą o fanach, którzy lubią cieszyć się muzyką w kameralnym, niespiesznym i chilloutowym klimacie. Podczas drugiej edycji festiwalu usłyszymy plejadę polskich i zagranicznych gwiazd reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne – od jazzu po elektroniczne brzmienia. Na dwóch scenach wystąpią zarówno uznani artyści, jak Brodka, Sokół i Jazz Band Młynarski–Masecki, jak i idole pokolenia Z – OIO, czyli Otsochodzi, Young Igi i OKI, Ralph Kaminski czy schafter.

Oprócz muzycznych doświadczeń na Salt Wave Festival znajdziecie strefy poświęcone innym dziedzinom kultury. W strefie fashion młodzi twórcy zaprezentują najnowsze kolekcje. W kinie Żeglarz będzie można odpocząć chwilę od festiwalowych emocji, oglądając filmowe nowości. Na głodnych czeka strefa gastro, w której staną food trucki serwujące kuchnię z całego świata. Nowością jest strefa sensoryczna. W stworzonej przez Lucynę Piwowarską-Dmytrów i Pawła Hawryszczaka przestrzeni będzie można m.in. ułożyć festiwalową mandalę, zaszyć się w kokoniarni albo wziąć udział w warsztatach w duchu self-care.

Fot. materiały prasowe

W tym roku odbędzie się również pierwsza edycja Salt Wave Camp. Na tydzień przed festiwalem będzie można spróbować kitesurfingu pod okiem wykwalifikowanej kadry, poćwiczyć jogę i zwiedzić nieodkryte przez turystów zakamarki Półwyspu Helskiego. Na czas festiwalu będzie tu również działało pole namiotowe dla uczestników. 

Więcej informacji o drugiej edycji Salt Wave Festival, która odbędzie się w dniach 20 i 21 sierpnia na lotnisku w Jastarni, znajdziecie na www.saltwave.pl.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij