Znaleziono 0 artykułów
05.10.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.10.2020

(Kolaż Agata Wojtczak)

Przewodnik po trendach, wywiady z gwiazdami i nowości wydawnicze. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Byki powinny pozwolić sobie na małe przyjemności, Lwy zapragną wolności, a Ryby czeka miła niespodzianka. Przeczytajcie, co czeka was w tym tygodniu.

(Fot. Jonathan Daniel Pryce/Vogue International)

Wybraliśmy też dla was najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu poznacie młodych pionierów mody zrównoważonej, Millie Bobby Brown, czyli „Enolę Holmes”, oraz przyszłość street style’u.

Nie zapomnijcie o nowych odsłonach stałych cykli. W poniedziałkowej Ikonie z ekranu przyjrzymy się niezapomnianym kreacjom Joey Potter z serialu „Jezioro marzeń”, a we wtorek Trendowi miesiąca, czyli kamizelkom.

W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka Zofii Turowskiej „Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet”, w której autorka po raz trzeci zagłębia się w losy poetki i przyjaciółki. Fragment książki znajdziecie pod linkiem.

W czwartkowej serii Warto odwiedzić zabierzemy was do jednej z naszych ulubionych pizzerii w Warszawie – w sam raz na weekendową randkę lub wyjście z przyjaciółmi. W piątkowym Vogue Gallery odwiedzimy wirtualną galerię stworzoną na potrzeby Festiwalu Sztuki Cyfrowej Patchlab.

"Buffy: Postrach wampirów" (Fot. East News)

W sobotę przygotowaliśmy dla was fragment książki Kiran Millwood-Hargrave „Kobiety z Vardo”. Kiedy w 1617 roku potworny sztorm zabiera wszystkich mężczyzn, norweska osada staje się miastem kobiet. Mieszkanki Vardo będą musiały poradzić sobie z surowym klimatem, wewnętrznymi konfliktami i czyhającymi z każdej strony wrogami, na czele z nieugiętym komisarzem Absalomem Cornetem, słynnym łowcą czarownic. W niedzielnym Serialu tygodnia powrócimy do „Buffy: Postrach wampirów” z przełomu mileniów.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.10.2020
Proszę czekać..
Zamknij