Znaleziono 0 artykułów
22.05.2024
Artykuł partnerski

Kompleksowa stylizacja włosów w domu i w podróży z suszarkami Dreame

22.05.2024
Fot. Getty Images

Wszechstronna i efektowna pielęgnacja włosów jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet. Z suszarkami marki Dreame jest nie tylko możliwa, lecz także bezpieczna.

Dreame to marka specjalizująca się w tworzeniu inteligentnych urządzeń do domu, które pozwalają żyć w duchu smart, a przy tym bardziej higienicznie. Pierwotnie funkcjonowała pod nazwą Skyworks jako organizacja studencka na Uniwersytecie Tsinghua w Pekinie, by z czasem, już jako Dreame, rozwinąć się w jednego z liderów technologicznych. Dziś jest pionierem w szeregu innowacyjnych rozwiązań, w tym technologii wysokoprędkościowych silników czy separacji cyklonowej, a także prekursorem w dziedzinie technologii odkurzaczy i robotów odkurzających. Z produktami Dreame można też zadbać o urodę i dobre samopoczucie.

Fot. Materiały prasowe

Najmodniejsze fryzury tego roku

Chcąc cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami i zjawiskową fryzurą, z uwagą należy dobierać nie tylko produkty do pielęgnacji, lecz także urządzenia do ich stylizacji. O ile te pierwsze powinny być jak najbardziej skoncentrowane na indywidualnych potrzebach włosów, o tyle wartością suszarek jest ich wszechstronność. W tym roku właśnie wszechstronność królowała bowiem na światowych wybiegach. Na pokazie Chanel na wiosnę-lato 2024 uwagę zwracały naturalnie wystylizowane długie włosy. Podczas pokazu marki Tods modelki zaprezentowały się z kolei we fryzurach z grzywką typu pony. U Jil Sander i Ermanno Scervino królowały z kolei cięcia typu shag cut. Kręcone włosy w nieco innym wydaniu można zaś było dostrzec na wybiegu Louis Vuitton. W ofercie marki Dreame dostępne są urządzenia, z których pomocą wystylizować można by wszystkie z nich. 

Na miarę wszelkich potrzeb

Suszarka Dreame Airstyle to urządzenie, które jest w stanie spełnić marzenia o niemal każdej fryzurze. Produkt wyposażony jest bowiem w aż pięć różnych dysz. Fast dryer błyskawicznie suszy włosy, jednocześnie dbając o ich efektowną stylizację. Auto-wrap umożliwia kręcenie loków i fal. Dysza wygładzająca prostuje włosy, zaś okrągła szczotka dodaje im objętości. Flayaway to z kolei dysza przeznaczona do włosów puszących się.

Możliwości suszarki Dreame Airstyle można jednak dostosować nie tylko pod kątem efektu, jaki chce się osiągnąć, lecz także struktury włosów. Za sprawą trzech trybów ustawienia temperatury – Low, Medium i High – oraz trzech trybów przepływu powietrza – 40 m/s, 50 m/s i 60 m/s – stylizować włosy możemy zarówno efektywnie, jak i bezpiecznie, bez nadmiernego uszkadzania ich włókien. Dreame Airstyle wyposażona jest też w czujnik NTC dokonujący pomiaru poziomu temperatury nawet 200 razy na sekundę. Rozwiązanie to eliminuje ryzyko przegrzania i uszkodzenia struktur włosa, jak i samego urządzenia. 

Fot. Materiały prasowe

Tym, co wyróżnia suszarkę Dreame Airstyle, jest także innowacyjny system przepływu powietrza pozwalający zachować optymalną odległość pomiędzy urządzeniem a pasmami włosów. Przyciągając i zabezpieczając włosy silnym strumieniem powietrza z wykorzystaniem tzw. efektu Coandy, pozwala układać wymarzoną fryzurę z łatwością i delikatnością, zmniejszając potrzebę ręcznej obsługi. Stylizację suszarką Dreame 5 w 1 ułatwia też niewielka waga urządzenia – bez przewodu zasilającego waży ono jedynie 298 g.

Na każdą okazję

Podobnie lekka i niezwykle kompaktowa jest również suszarka Dreame Pocket, którą dzięki możliwości składania bardzo łatwo się transportuje. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, sprawdzi się więc doskonale zarówno w podróży, jak i na co dzień w niewielkiej łazience.

Niepozorne rozmiary suszarki Dreame Pocket nie rzutują jednak na możliwości, jakie oferuje – te są bowiem ogromne. Dreame Pocket wyposażona jest w dwie dodatkowe dysze, które pozwalają stylizować włosy w sposób kompleksowy. Dysza wygładzająca unfrizz wyrównuje pasma włosów, nadając fryzurze eleganckiego charakteru. Odpowiednio użyta, pozwala też stworzyć wywijane do wewnątrz lub na zewnątrz fale. Dysza do loków pozwala z kolei na wykreowanie dużej objętości loków i delikatnych fal.

Fot. Materiały prasowe

Jest równie niewielka, co szybka. Wyposażona w silnik o prędkości wynoszącej 110 tys. obrotów na minutę, suszarka Dreame Pocket suszy ekspresowo i wydajnie. Dla włosów krótkich średni czas suszenia to 40 sekund, dla półdługich – 2 minuty, a dla długich – średnio 3–4 minuty. Dreame Pocket jest też bardzo cicha.

Te lekkie i funkcjonalne urządzenia łączą zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem, jednocześnie spełniając potrzeby związane ze stylizacją włosów najbardziej wymagających osób. Suszarka Dreame Airstyle i Pocket to propozycja dla osób, które szukają pomysłu na prezent z okazji Dnia Mamy. To również oferta dla tych, którzy doskonale wiedzą, jak sprawić przyjemność każdej kobiecie.

Urszula Zwiefka
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Kompleksowa stylizacja włosów w domu i w podróży z suszarkami Dreame
Proszę czekać..
Zamknij