Znaleziono 0 artykułów
29.05.2024
Artykuł partnerski

Zadbaj o wakacyjny uśmiech z produktami Seysso

29.05.2024
Fot. Getty Images

Letnia aura sprzyja planowaniu kolejnych podróży. Te najpiękniejsze składają się z momentów spędzanych na obcowaniu z naturą, poznawaniu nowych miejsc, degustacji lokalnych smaków. By cieszyć się tym wszystkim z uśmiechem na ustach, warto zaopatrzyć się w niezbędne w podróży akcesoria, a wśród nich ważne są te, które pomagają dbać o odpowiednią pielęgnację jamy ustnej.

Regularna higiena jamy ustnej jest podstawą zdrowego i pięknego uśmiechu. Produkty SEYSSO zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniały kompleksową pielęgnację każdego dnia – nawet wtedy, gdy jesteś w podróży. Wysokiej jakości akcesoria do higieny jamy ustnej marki założonej przez stomatologa Wojciecha Madeja pomagają zadbać nie tylko o zdrowie, ale również o komfort i pewność siebie podczas wakacyjnych przygód.

Idealna szczoteczka soniczna z wymiennymi końcówkami

SEYSSO Gold Forest Green to innowacyjne urządzenie, które pokocha każda z osób, która w mniejszą lub większą podróż wybiera się przynajmniej kilka razy w roku. Niezwykle skuteczna szczoteczka w kolorze głębokiej ciemnej zieleni z subtelnym złotym wykończeniem może stać się ozdobą każdej łazienki. Jakie oferuje możliwości?

SEYSSO Gold Forest Green (Fot. Materiały prasowe)
SEYSSO Gold Forest Green

Szczoteczka soniczna SEYSSO Gold Forest Green wyposażona została w aż pięć programów. Clean to dwuminutowy program podstawowy do codziennej higieny jamy ustnej. Dwuminutowy White pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Program Polish jest jednominutowym programem skróconym do rozjaśniania i polerowania przednich zębów. Gum Care trwa aż trzy minuty i zapewnia stymulujący masaż dziąseł. Dwuminutowy Sensitive jest z kolei przeznaczony dla osób z zapaleniem dziąseł i nadwrażliwością zębów. Urządzenie można stosować nawet przez 70 dni bez konieczności ponownego ładowania, a taka potrzeba nigdy nie zaskoczy użytkowników w nieodpowiednim momencie. Naładować szczoteczkę SEYSSO Gold Forest Green można bowiem zarówno z pomocą stacji ładującej, jak i etui podróżnego, które znajduje się w zestawie. 

SEYSSO Gold Forest Green dba nie tylko o zęby. Szczoteczkę wyposażono w wymienne końcówki – do oczyszczania i masażu twarzy oraz do czyszczenia języka. Końcówka SEYSSO Gold Dermo Sonic oczyszcza i masuje skórę twarzy. Wyposażona w silikonowe wypustki, delikatnie oczyszcza skórę, usuwając codzienne zanieczyszczenia, takie jak makijaż, sebum, kurz i martwe komórki. Końcówka SEYSSO Gold Tongue Cleaner dokładnie i delikatnie czyści z kolei język, podniebienie oraz wnętrza policzków. Znajdujące się na niej wypustki usuwają zarówno bakterie, jak i nalot.

Rewolucyjne końcówki antybakteryjne z jonami srebra

SEYSSO Silver Professional łączy zaawansowaną technologię z niezawodną efektywnością. Szczoteczka dysponuje trzema programami do czyszczenia jamy ustnej: Clean, Soft i Whitening, które różnią się liczbą ruchów sonicznych – ich zakres wynosi od 62 tys. do 96 tys. na minutę. Skuteczność jej działania wspierają również unikalne końcówki z jonami srebra. Aktywnie eliminując bakterie, pomagają w utrzymaniu higieny jamy ustnej na najwyższym poziomie.

SEYSSO Silver Professional (Fot. Materiały prasowe)
SEYSSO Silver Professional

W zestawie ze szczoteczką soniczną SEYSSO Silver Professional znajduje się również etui z funkcją sterylizacji końcówek za pomocą światła UV. To rozwiązanie zapewnia higienę i bezpieczeństwo użytkowania. Co najważniejsze, korzystać z niego można w dowolnym momencie, i przebywając w domu, i będąc w podróży.

Szczoteczki SEYSSO w wersjach Black i White

W eleganckie podróżne etui wyposażone są również szczoteczki SEYSSO Carbon Basic w wersjach Black i White. Chronią szczoteczkę, ułatwiają jej przechowywanie. Właśnie dlatego szczoteczka soniczna SEYSSO Basic uważana jest za najlepszy wybór dla osób ceniących nie tylko efektywność urządzeń, ale też wygodę użytkowania. Szczoteczka odpowiednia jest zarówno dla dorosłych, jak dla dzieci powyżej 7. roku życia. Wykonuje do 82 tys. ruchów na minutę, jest kompatybilna z różnymi końcówkami, w tym SEYSSO Carbon Daily Clean, SEYSSO Carbon Standard i SEYSSO Carbon Antibacterial. Szczoteczka SEYSSO Carbon Basic wyposażono również w innowacyjną technologię Dynamic Cleaning Technology (DCT), która sprawia, że pasta skuteczniej dociera do trudno dostępnych miejsc.

SEYSSO Carbon Basic White (Fot. Materiały prasowe)
SEYSSO Carbon Basic White

SEYSSO Carbon Basic oferuje trzy programy. Clean polecany jest na co dzień i można z niego korzystać rano i wieczorem. Wyjątkowo delikatny Soft przeznaczony jest dla osób z nadwrażliwością bądź innymi przypadłościami stomatologicznymi oraz dla dzieci powyżej 7. roku życia. Massage zaś nie tylko delikatnie czyści zęby, ale i masuje dziąsła.

SEYSSO Carbon Basic Black (Fot. Materiały prasowe)
SEYSSO Carbon Basic Black

Szczoteczki SEYSOO są niezawodne w każdej podróży

Wydajne, skuteczne, wyposażone w praktyczne etui szczoteczki SEYSOO sprawdzą się na każdym krańcu świata, pomagając w codziennej trosce o higienę i nieskazitelną biel zębów. Pomogą w pełni komfortowo i z uśmiechem na ustach cieszyć się wakacjami.

Urszula Zwiefka
  1. Uroda
  2. Zdrowie
  3. Zadbaj o wakacyjny uśmiech z produktami Seysso
Proszę czekać..
Zamknij