Znaleziono 0 artykułów
03.10.2022

Zendaya w kombinezonie Valentino

03.10.2022
(Fot. Materiały prasowe)

W niedzielę 2 października w Paryżu odbył się pokaz kolekcji Valentino wiosna-lato 2023. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ambasadorki marki, Zendayi, która zachwycała w wyszywanym kryształkami i cekinami kostiumie z logo włoskiego domu mody.

Podczas tygodnia mody w Paryżu marka Valentino zaprezentowała kolekcję na wiosnę-lato 2023. Ostatnim razem, na jesień-zimę 2022, Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny włoskiego domu mody, postawił na róż, teraz na wybiegu można było zobaczyć całą paletę barw. Kolory ziemi przeplatały się z ognistą czerwienią, energetyczną żółcią, ponadczasową bielą i czernią. Nie zabrakło także modnych cekinów i futrzanych wykończeń. 

Pokaz z pierwszych rzędów oglądała ambasadorka marki Zendaya. Gwiazda „Euforii” założyła czarne szorty powleczone półtransparentnym kombinezonem ozdobionym cekinową literą „V” – logo włoskiego domu mody. Stylizację uzupełniła przeskalowaną marynarką, szpilkami, wiszącymi kolczykami z kryształkami i diamentowym pierścionkiem. Burzę loków wyprostowała, a urodę podkreśliła makijażem w brązowej tonacji. 

(Fot. Materiały prasowe)

Aktorka reprezentuje Valentino od 2020 roku i już wielokrotnie zachwycała w projektach Pierpaola Picciolego. Drugi sezon „Euforii” promowała w biało-czarnej sukni z archiwów marki, w marcu lansowała trend barbiecore, a nagrodę Emmy odebrała w atłasowej kreacji przywodzącej na myśl estetykę złotej ery Hollywood. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zendaya w kombinezonie Valentino
Proszę czekać..
Zamknij