Znaleziono 0 artykułów
07.03.2023

Zendaya w szortach w zwierzęcy wzór na pokazie Louis Vuitton

07.03.2023
Fot. Zendaya (Christophe Ena/Associated Press/East News))

Zendaya pojawia się w pierwszych rzędach najważniejszych pokazów mody. W poniedziałek 6 marca wzięła udział w paryskiej prezentacji najnowszej kolekcji Louis Vuitton na jesień-zimę 2023. 26-letnia aktorka tym razem przyciągała spojrzenia wariacją na temat garnituru.

Podczas Paris Fashion Week swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2023 prezentowały takie marki jak Schiaparelli, Stella McCartney, Balenciaga, The Row, Ann Demeulemeester czy Coperni. Do jednych z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych pokazów można zaliczyć propozycję od Nicolasa Ghesquièrea dla domu mody Louis Vuitton.

Na wydarzenie, które odbyło się w poniedziałek 6 marca 2023 w Musée dOrsay, zaproszono międzynarodowe sławy i gwiazdy, związane z domem mody, fanki i fanów Louis Vuitton. Byli wśród nich Emma Stone,  Ana de Armas, Catherine Deneuve, Jaden Smith, Venus Williams, a także Alicia Vikander. Do Paryża przyjechała też Zendaya, która po krótkiej przerwie w pojawianiu się na oficjalnych wydarzeniach, powróciła nie tylko na wielkie gale, ale także na pokazy tygodni mody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zendaya (@zendaya)

Gwiazda „Euforii” pokaz Louis Vuitton oglądała z pierwszego rzędu w stylizacji, która przyciągała spojrzenia. Krótkie szorty i żakiet w zwierzęcy deseń, zestaw Louis Vuitton, były wariacją na temat garnituru. Zendaya look we wzór będący oryginalną interpretacją tygrysich prążkow uzupełniła dopasowanymi kozakami na obcasie, czarną braletką, czarno-białą torbą z monogramem francuskiego domu mody, a także dopracowaną fryzurą – pełnym objętości bobem.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij