Znaleziono 0 artykułów
14.02.2023

Pharrell Williams dyrektorem kreatywnym męskiej linii Louis Vuitton

14.02.2023
(Fot. Getty Images)

Znany z modowego zacięcia artysta obejmie stanowisko dyrektora kreatywnego męskiej linii Louis Vuitton. Od śmierci Virgila Abloha stanowisko to pozostawało nieobsadzone.

Wygląda na to, że Pharrell Williams, ceniony producent, autor tekstów i piosenkarz, postanowił sprawdzić się w nowej roli. Artysta został nowym dyrektorem kreatywnym męskiej kolekcji Louis Vuitton. Jego debiutancką kolekcję zobaczymy podczas męskiego tygodnia mody w Paryżu w przyszłym roku. 

Moda zawsze była drugą po muzyce pasją artysty. Już w latach 2000. jako jeden z pierwszych miksował street style z modą wysoką. W 2005 roku razem z japońskim projektantem Nigo wystartował z dwiema własnymi markami: Billionaire Boys Club i Ice Cream, które nosili wszyscy ówcześni it-boys. Ich bluzy, czapki i sneakersy zostały niedawno odkryte na nowo przez użytkowników TikToka. Williams ma również na koncie współpracę z takimi domami mody, jak Moncler czy Chanel.

Czy to wystarczy, by sprostać oczekiwaniom, jakie fani Louis Vuitton pokładają w następcy Virgila Abloha? Przekonamy się już niebawem.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij