Znaleziono 0 artykułów
27.06.2020

Zostań gwiazdą wakacyjnej okładki „Vogue Polska”

27.06.2020
Vogue Polska lipiec-sierpień 2020 (Fot. Chris Cholls)

Na łamach lipcowo-sierpniowego wydania „Vogue Polska” przedstawiamy 22 pary, które udowadniają, że razem można więcej. Ich historie miłosne stały się tematem przewodnim całego numeru. Teraz zapraszamy czytelników do stworzenia własnej wersji okładki za pomocą efektu dostępnego na instagramowym profilu „Vogue Polska”.

Ona jest wziętą modelką, on światowej sławy fotografem. Poznali się wiele lat temu na planie sesji zdjęciowej. Alexandra Agoston i Chris Colls na potrzeby wakacyjnego wydania pozują we dwoje na czarno-białej okładce, którą zdobią gradientowe logo „Vogue Polska” oraz hasło „Love Stories”. 

Modelka i fotograf to tylko jedna z niezwykłych par, którym postanowiliśmy poświęcić najnowsze wydanie naszego magazynu. Swoimi historiami miłosnymi podzielili się z nami m.in. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, Małgosia Bela i Paweł Pawlikowski, Mary Komasa i Antoni Łazarkiewicz czy Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński. 

Nie zabrakło również duetów z przeszłości, które pozostawiły po sobie więcej niż tylko wspomnienia: Yoko Ono i John Lennon, Helmut Newton i Alice Springs, Jane Birkin i Serge Gainsbourg czy Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat.

Dziś dzięki mediom społecznościowym wy też możecie zostać bohaterami naszej okładki! Wystarczy, że odwiedzicie nasz profil na Instagramie (@vogue.polska) i z paska ikon wybierzecie efekty. Znajdziecie tam specjalny szablon utrzymany w czarno-białej kolorystyce, z naszym logo oraz hasłem „Love Stories”, który jest również dostępny pod linkiem: Filtr "Vogue Polska".

Podzielcie się z nami swoimi historiami!

Fot. Materiały prasowe

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij