Znaleziono 0 artykułów
27.04.2021

Zwiastun „Nine Perfect Strangers” z Nicole Kidman

27.04.2021
(Fot. Getty Images)

Powstały na podstawie powieści Liane Moriarty serial Davida E. Kelleya, twórcy „Wielkich kłamstewek”, opowie o tytułowych „dziewięciorgu nieznajomych”, którzy trafiają do tajemniczego ośrodka odnowy.

„Nine Perfect Strangers” to kolejna po „Wielkich kłamstewkach” i „Od nowa” produkcja, przy której pracują Nicole Kidman i David E. Kelley. Oparta na powieści Liane Moriarty o tym samym tytule, śledzi losy dziewięciu osób, które decydują się na wyjazd do ośrodka odnowy biologicznej Tranquillum House. Jego dyrektorka Masha (Nicole Kidman), obiecuje, że pomoże im odzyskać równowagę psychiczną i zdrowie. Goście nie wiedzą jednak, czego mogą spodziewać się po samozwańczej guru.

W roli głównej wystąpi Nicole Kidman („Od nowa”), a w pozostałych rolach zobaczymy, m.in. Melissę McCarthy („Druhny”), Luke’a Evansa („Piękna i Bestia”), Reginę Hall („Straszny film”), Bobby’ego Cannavale’a („Irlandczyk”), Grace Van Patten („Tajemnice Silver Lake”), Asher Keddie („Złudne piękno”), Michaela Shannona („Zakazane imperium”), Samarę Weaving („Opiekunka”) i Melvina Gregga („Billie Holiday”). Reżyserią zajmie się David E. Kelley, a produkcją amerykańska platforma Hulu.

Dokładna data premiery „Nine Perfect Strangers” nie jest jeszcze znana.

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij