Znaleziono 0 artykułów
09.02.2021

Najpiękniejsze buty haute couture

Eni Subair

Kozaki Fendi z wężowej skóry, metaliczne platformy Valentino utrzymane w stylistyce glam rocka oraz wysadzane kryształkami chodaki od Area – przedstawiamy najbardziej zjawiskowe buty z tygodnia mody haute couture na sezon wiosna-lato 2021.

Tegoroczny tydzień mody haute couture w Paryżu obfitował w debiuty. Kim Jones zaprezentował pierwszą kolekcję odzieży damskiej, w dodatku w gwiazdorskiej obsadzie. Na wybiegu Fendi obok Naomi Campbell, Christy Turlington oraz Demi Moore pojawiła się Kate Moss z córką Lilą. Najbarwniejszy pokaz przygotował zaledwie 24-letni Charles de Vilmorin, jeden z najmłodszych projektantów w historii wydarzenia.

Oprócz zapierających dech w piersiach kreacji warte uwagi były również buty. Jeśli potrafisz choć na chwilę oderwać wzrok od rzeźbionych gorsetów oraz sukni wysadzanej 200 tys. kryształków Swarovskiego z atelier Schiaparelli, przyjrzyj się obuwiu. Daniel Roseberry, dyrektor artystyczny marki, zaprojektował surrealistyczne platformy z pozłacanymi palcami. Równie ekstrawaganckie były niebotycznie wysokie szpilki Valentino pod batutą Pierpaolo Piccioli oraz wysadzane diamencikami chodaki i sandałki z ćwiekami od Area.  

8/8Najbardziej zjawiskowe buty z pokazów haute couture wiosna-lato 2021

Area

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najpiękniejsze buty haute couture
Proszę czekać..
Zamknij