Znaleziono 0 artykułów
13.10.2020

Gwiazdy na pokazie Bottega Veneta wiosna-lato 2021

Jagoda Porębska

Zamiast na pokaz w Mediolanie Daniel Lee zaprosił sławnych przyjaciół na pokaz kolekcji Bottega Veneta do londyńskiego teatru Sadler’s Wells.

Na wydarzeniu Bottega Veneta Salon 01 London, będącym odpowiedzią Daniela Lee na zmiany w kalendarzu mody wywołane przez pandemię, pojawili się m.in. Kanye West z najstarszą córką North. Ojciec z córką mieli na sobie bardzo podobne stylizacje – założyli oversize’owe bluzy popierające kandydaturę Kanye’go na prezydenta Stanów Zjednoczonych (napis jednoznacznie głosił: „Vote Kanye”). North na pokaz przyszła w butach zaprojektowanych przez tatę – Yeezy Foam Runner.

W teatrze Sadler’s Wells zagościły też Rosie Huntington-Whiteley (z torebką The Chain Pouch pod ręką) i Salma Hayek. Obie aktorki miały na sobie trencze. „Dzisiaj brałam udział w jedynym pokazie mody, na który wybieram się w tym roku – Bottega Veneta. Dziękuję Danielu Lee za to, że warto było czekać. To była wspaniała, intymna, szanująca dystans społeczny impreza. I tak, miałam na sobie maskę” – napisała Hayek na swoim koncie na Instagramie.

Na wydarzeniu pojawili muzycy, aktorzy, artyści, tancerze i ludzie świata sztuki: piosenkarka Neneh Cherry, aktorka Sheila Atim, Stormzy, Skepta, The XX, Hans Ulrich-Obrist, Lynette Yiadom-Boakye, Roberto Bolle i  Alessandra Ferri, Michael Clark, Sue Webster, Ellen van Scheuylenburch, Sadie Coles, Martine Syms i Goshka Macuga.

Na razie projekty, które pokazano podczas wydarzenia, utrzymane są ścisłej tajemnicy, ale niebawem zobaczymy zapewne zdjęcia z wybiegu.

1/7Gwiazdy na pokazie Bottega Veneta wiosna-lato 2021

Salma Hayek

Proszę czekać..
Zamknij