Znaleziono 0 artykułów
04.12.2023

Michelle Pfeiffer pozuje bez makijażu po sportowej kontuzji, przełamując kolejne tabu

04.12.2023
Fot. Getty Images

Michelle Pfeiffer coraz częściej stawia na naturalność, rezygnując z makijażu. Selfie no make-up opublikowała także po sportowej kontuzji, której nabawiła się grając w pickleball. Na jej zdjęcie odpowiedziała m.in. Julianne Moore.

Naturalny styl Michelle Pfeiffer

Naturalny wygląd Michelle Pfeiffer staje się stałym elementem wizerunku gwiazdy. Niedawno, bo na przykład w czerwcu 65-letnia Pfeiffer pozowała bez makijażu w wyrazistych oprawkach i ze szczeniaczkiem. A już dwa miesiące później Michelle Pfeiffer świętowała zdobycie 3 mln obserwatorów na Instagramie publikacją swobodnego no make-up selfie.

„Ty naprawdę się nie starzejesz”, „Piękna w środku i na zewnątrz”, „Jesteś czystym złotem”, komentowali fani, komplementując naturalne piękno Michelle Pfeiffer, która w wielu wywiadach podkreślała, że jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i szczerości niezależnie od wieku, co udowadnia swoim dystansem do makijażu i publikowaniem nieretuszowanych zdjęć. A gdy aktorka już decyduje się na make-up, wybiera produkty o jak najkrótszych listach składników. Dodatkowo, przestrzega diety wegetariańskiej i regularnie ćwiczy – najchętniej jogę, pilates i bieganie.

Michelle Pfeiffer pozuje bez makijażu na Instagramie

Teraz aktorka poszła o krok dalej. Michelle Pfeiffer udostępniła fotografię, na której jest nie tylko bez makijażu, ale i ma zasinienie na powiece. To efekt wypadku w trakcie gry w pickleball, czyli popularnego w Stanach sportu, który łączy w sobie badmintona, tenis ziemny i tenis stołowy.

Aktorka lekko uśmiecha się na zdjęciach, co pozwala myśleć, że kontuzja nie jest groźna. Siłą fotografii jest przełamywanie tabu, zrywanie z wyidealizowanym obrazem pięknego, zdrowego i zawsze sprawnego ciała. Gwiazda, zamiast ukrywać zasinienie, wybrała przeciwną strategię. Postanowiła dumnie skonfrontować prawdę ze swoją widownią.

A wszystko w myśl zasady szczerości ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Aktorka lansuje promienną cerę i pielęgnację skóry, ale nie ukrywa naturalnych objawów starzenia się czy śladów po kontuzjach, które są nieodzownym elementem aktywnego stylu życia w każdym wieku.

Gwiazdy odpowiadają na zdjęcie Michelle Pfeiffer no make-up

„Dlatego nie gram” – napisała pod zdjęciem Michelle Pfeiffer Julianne Moore, która też należy do gwiazd, którym na co dzień często zdarza się rezygnować z makijażu. W ten sposób i ona normalizuje look no make-up.

Z kolei słynna makijażystka gwiazd Gucci Westman, której też zdarza się pokazać w mediach społecznościowych bez filtrów i makijażu wykonanego kolorowymi kosmetykami, wyraziła swoją troskę i empatię, krótkim „O Boże!” opatrzonym czerwonym serduszkiem.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij