Znaleziono 0 artykułów
30.06.2023

65-letnia Michelle Pfeiffer znów pozuje bez makijażu. Jej selfie staje się wiralem

30.06.2023
Fot. Getty Images

Gwiazdy podkreślają swoimi stylizacjami, że wielkie uroczystości wymagają dopracowanego looku, ale w codziennych sytuacjach coraz częściej stawiają na naturalność. Jedną z nich jest 65-letnia Michelle Pfeiffer, która opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie bez makijażu. Aktorka wielokrotnie pokazywała się już w naturalnym wydaniu no-makeup, nieustannie dowodząc, że w każdym wieku można wyglądać dobrze, cieszyć się promienną cerą.

65-letnia Michelle Pfeiffer celebruje naturalność w nowym no-makeup selfie

65-letnia Michelle Pfeiffer podzieliła się zdjęciem, na którym zaprezentowała się w luźnym, naturalnym wydaniu, w okularach i klasycznym T-shircie. Pokazała też swoją nieskazitelną, promienną cerę, która jest efektem regularnej pielęgnacji. Jak wspominała w wywiadach, produkty pielęgnacyjne Sodashi, a także w pełni wegańska dieta miały ogromny wpływ na poprawę kondycji jej skóry. Gdy decyduje się na makijaż, wybiera produkty o jak najkrótszych listach składników.

 

Michelle Pfeiffer, Sharon Stone, Cindy Crawford stawiają na naturalność

Trend, polegający na podkreślaniu naturalności i zdrowia, niezależnie od wieku i naturalnych procesów starzenia, spowodował, że w ostatnich latach coraz więcej dojrzałych gwiazd pokazywało się bez makijażu. Oprócz Michelle Pfeiffer, w kręgu gwiazd eksponujących swoje naturalne piękno na nieretuszowanych zdjęciach, znalazły się także Sharon Stone, Cindy Crawford, Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow czy Julianne Moore.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij