Znaleziono 0 artykułów
04.03.2020

Abonament na wymarzoną szafę

04.03.2020
(Fot. Getty Images)

Niemal codziennie pokazywać się w innej kreacji, nie kupując przy tym nowych rzeczy? To marzenie spełnia teraz E-Garderobe. Wystarczy zdecydować się na abonament, podobny do subskrypcji Netfliksa, by uzyskać dostęp do kreacji najlepszych marek na wyciągnięcie ręki. Seriale w tym sezonie zamieniamy na sukienki!

E-Garderobe to wirtualna platforma, za pośrednictwem której można wypożyczać ubrania i dodatki świetnych marek (m.in.: Anna Sui, Helmut Lang, Zimmermann, Hervé Léger), na różne okazje albo na co dzień. Dostępne są zarówno sukienki (idealne na wesela czy do biura), trencze, bluzki, marynarki, jak i biżuteria czy torebki. E-Garderobe świetnie wpisuje się w ideę zrównoważonej mody. Nie mówiąc już o oszczędności pieniędzy i miejsca w szafie. Przy okazji można przetestować wszystkie aktualne trendy na sobie albo po prostu, nosić klasyczne rzeczy premium.

(Fot. Getty Images)

Teraz wypożyczanie stało się jeszcze prostsze. E-Garderobe wprowadziło właśnie abonament (działa na podobnej zasadzie jak abonamenty platform streamingowych, tyle, że zamiast dostępu do ulubionych seriali czy filmów ma się dostęp do ubrań). By zacząć z niego korzystać, wystarczy założyć konto na E-Garderobe, potwierdzić aktywację abonamentu i podpiąć do niego swoją kartę. Dzięki temu będzie można wypożyczać aż 10 różnych rzeczy w ciągu miesiąca. Wszystkie zostaną wysłane bezpośrednio pod podany adres. Abonenci zyskają także ubezpieczenie, dostęp do pralni i limitowanych kolekcji, a także stałą zniżkę na dodatkowe wypożyczenia (nie tylko dla siebie, ale także dla wybranej osoby). W każdej chwili będą mogli się także indywidualnie skonsultować ze stylistką. 

Abonament kosztuje 350 zł za pierwszy miesiąc i 450 zł za każdy kolejny. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij