Znaleziono 0 artykułów
20.08.2022

Aidan w drugim sezonie „I tak po prostu…”

20.08.2022
Fot. East News

Fani „Seksu w wielkim mieście” nie wyobrażali sobie kontynuacji serialu bez Mr. Biga. Scenarzyści spełnili ich marzenia w pierwszym sezonie „I tak po prostu…”. Teraz dawny obiekt westchnień serialowej Carrie, ponownie pojawi się w jej życiu. Czy Aidan Shaw skradnie serce dojrzałej Carrie? W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których widać zakochanych.

Od premiery kontynuacji kultowego serialu minęło prawie pół roku. Pierwszy sezon „I tak po prostu…” podzielił fanów„Seksu w wielkim mieście”. Jedni widzieli w nim niepotrzebnie naciągane wątki i sztuczne dialogi, inni z nostalgią przyglądali się ukochanym bohaterkom, które w dojrzałym wieku dalej próbują ułożyć sobie życie. Wielu widzów było rozczarowanych brakiem obecności Samanthy, jednej z czołowych postaci serialu.

Fot. East News

Teraz fani Carrie Bradshaw i jej miłosnych podbojów znów mają powód do wyczekiwania na kolejne odcinki serialu. W drugim sezonie „I tak po prostu…” zobaczymy bowiem postać Aidana Shawa (John Corbett). Aktor co prawda już wcześniej sugerował, że zobaczymy go w pierwszym sezonie produkcji, teraz jednak to, że dawna miłość Carrie ponownie wkroczy w jej życie, jest  pewne.

Przypominamy, że Aidan po raz ostatni pojawił się w filmie „Seks w wielmi mieście 2”, w którym przyjaciółki spędzały wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wcześniej oświadczył się Carrie, ta jednak odrzuciła jego propozycję i ostatecznie wyszła za Mr. Biga.

W sieci pojawiły się wspólne zdjęcia Aidana i Carrie, na których para spaceruje oraz całuje się na ulicach Nowego Jorku.

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Aidan w drugim sezonie „I tak po prostu…”
Proszę czekać..
Zamknij