Znaleziono 0 artykułów
25.05.2024

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wzięli ślub w tajemnicy

25.05.2024
Fot. Getty Images

20-letnia Millie Bobby Brown i 22-letni Jake Bongiovi wzięli sekretny ślub. Na kameralnej ceremonii nie zabrakło najbliższych zakochanych, w tym Jona Bon Joviego.

Millie Bobby Brown I Jake Bongiovi są już małżeństwem! Choć gwiazda „Stranger Things” i model spotykają się od 2021 roku, a w kwietniu 2023 roku się zaręczyli, to wiadomość o ich ślubie jest zaskoczeniem.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są małżeństwem

Rankiem w sobotę 25 maja w sieci zawrzało po tym, jak w wielu źródłach pojawiła się informacja, że Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są małżeństwem. Według medialnych doniesień para powiedziała sobie „tak” w sekrecie w zeszły weekend, podczas kameralnej uroczystości, na której towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele i rodzina. Nie zabrakło rodziców Millie, byli także obecni rodzice Jake'a: muzyk Jon Bon Jovi z żoną Dorothe'ą. Choć dokładne miejsce ślubu nie jest znane, to wiadomo, że miał on miejsce w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie na tym jednak nie koniec celebrowania miłości. Świeżo upieczeni małżonkowie Millie i Jake mają planować huczną ceremonią, także w USA, pod koniec tego roku. Zeszłotygodniowy ślub miał być romantycznym przypieczętowaniem ich więzi wyłącznie dla nich i dopełnieniem formalności.

Fot. Getty Images

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi – historia miłości

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi, syn legendarnego muzyka, spotykają się od 2021 roku. Wszystko zaczęło się od przyjaźni nawiązanej na... Instagramie. Szybko jednak znajomość tej dwójki przerodziła się w miłość, którą chętnie pokazywali, pojawiając się razem na czerwonym dywanie czy publikując wspólne zdjęcia w sieci, okazując sobie uczucia i wspierając się wzajemnie. W kwietniu 2023 roku Millie ogłosiła zaręczyny, publikują na Instagramie czarno-białe zdjęcie z cytatem z przeboju „Lover” Taylor Swift: „Kocham cię już od trzech lat, kochanie, chcę je wszystkie”.

Paulina Klepacz
  1. Styl życia
  2. Wedding
  3. Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wzięli ślub w tajemnicy
Proszę czekać..
Zamknij