Znaleziono 0 artykułów
27.08.2019

Angelina Jolie startuje z kanałem na YouTube

27.08.2019
Angelina Jolie na D23 Expo (Fot. Jesse Grant/Getty Images for Disney)

Na profilu aktorki, liczącym na razie zaledwie osiem tysięcy subskrybentów, można znaleźć dwa filmiki z jej publicznych wystąpień.

Angelina Jolie założyła kanał na YouTube, dołączając do grona takich gwiazd jak Naomi Campbell, Maisie Williams czy Karlie Kloss. Aktorka nie będzie się tam jednak pokazywać tutoriali makijażowych, ani opowiadać o zakupach. Na profilu Jolie udostępniono na razie dwa materiały z jej publicznych wystąpień – na tegorocznym Zgromadzeniu Ogólnym ONZ oraz panelu Women In Enterntainment. Kanał aktorki, założony dwa tygodnie temu, subskrybuje osiem tysięcy użytkowników. 

Ostatnie tygodnie były dla aktorki bardzo pracowite. Jolie promowała drugą część „Czarownicy”, w której wciela się w tytułową Maleficent. Film trafi do kin 18 października. Jolie pojawiła się również na wydarzeniu D23 Expo, gdzie u boku takich gwiazd Salma Hayek, Kit Harington i Richard Madden podzieliła się szczegółami dotyczącymi marvelowskiej produkcji „The Eternals”. W międzyczasie Jolie wybrała się do Korei Południowej. Aktorka nie kryła wzruszenia, żegnając się z synem Maddoxem, który rozpoczyna w Seulu studia z biochemii.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Kulinaria
  3. Angelina Jolie startuje z kanałem na YouTube
Proszę czekać..
Zamknij