Znaleziono 0 artykułów
18.01.2023

Anja Rubik w czarnym smokingu Saint Laurent

18.01.2023
Anja Rubik na pokazie Saint Laurent. (Fot. Getty Images)

W Paryżu trwa tydzień mody męskiej. Dom mody Saint Laurent zaprezentował kolekcję na sezon jesień-zima 2023. Na pokaz przybyła Anja Rubik w smokingu projektu przyjaciela, dyrektora kreatywnego marki Anthony’ego Vaccarello.

Anja Rubik od ponad 20 lat należy do najważniejszych osobowości światowej mody. Jako założycielka SEXEDPL zajmuje się edukacją seksualną, a jako aktywistka wspiera walkę o prawa kobiet. Gwiazda od lat pozostaje wierna Saint Laurentowi. Nie tylko regularnie bierze udział w pokazach francuskiego domu mody, ale sięga po projekty z kolekcji także na co dzień. Z dyrektorem kreatywnym marki, Anthonym Vacarello, przyjaźni się od dawna.

Gwiazda postanowiła wesprzeć Saint Laurent również podczas tygodnia mody w Paryżu. Pokaz najnowszej kolekcji męskiej obserwowała w subtelnie przeskalowanej marynarce z odsłoniętym dekoltem. Stylizację uzupełniła eleganckimi spodniami i czerwonymi sandałkami na szpilce. Z biżuterii zrezygnowała, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

Anja Rubik na pokazie Saint Laurent. (Fot. Getty Images)

Na paryski pokaz Saint Laurent przybyły także inne gwiazdy. Wśród nich Jenna Ortega, która zachwycała w zmysłowej kreacji z kapturem, czy Laura Harrier pozująca w lawendowej sukience.

 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anja Rubik w czarnym smokingu Saint Laurent
Proszę czekać..
Zamknij