Znaleziono 0 artykułów
02.01.2024

Blake Lively dzieli się zdjęciem z laktatorem. Od bycia mamą nie ma przerw

02.01.2024
Podpis

Publikując w sylwestra zdjęcia z całego 2023 roku, Blake Lively podzieliła się także fotografią z Disneylandu. Ma na sobie uszy Myszki Miki, luźne ubrania i laktator. „Im częściej ludzie widzą kobiety karmiące piersią w miejscach publicznych lub odciągające pokarm, tym bardziej staje się to dla nich normalne” – piszą fanki aktorki.

Blake Lively, mama czwórki dzieci, publikuje zdjęcie z laktatorem

To nie pierwszy raz, kiedy Blake Lively jako mama czwórki dzieci podejmuje temat karmienia dzieci i pokazuje na Instagramie laktator.
Post Blake Lively z maja 2023 roku roku, w dniu MET Gali, otworzył wielu osobom oczy na wybory, z jakimi mierzą się młodzi rodzice. Zamiast zdjęcia z przymiarek u znanego projektanta Lively opublikowała na stories żartobliwe selfie z laktatorem. Jako mama niemowlaka postanowiła spędzić ten wieczór w domu i nie zamierzała tego faktu ukrywać. Zresztą kilka miesięcy później fani dostają nowe zdjęcie Blake Lively odnoszące się do normalizacji odciągania pokarmu przez matki.

31 grudnia, dzieląc się wspomnieniami z 2023 roku, aktorka opublikowała na Instagramie fotografie z wycieczki do paryskiego Disneylandu, dokąd pojechała niedługo po tym, jak w lutym na świat przyszło jej czwarte dziecko. Na zdjęciach 36-latka dumnie pozuje z gwiazdami kreskówek, nosi uszy Myszki Miki, ma na sobie tenisówki, luźne ubrania i laktator. Bawi się znakomicie i regularnie odciąga pokarm. Fotografie podpisała wymownie: „Pompowanie w @disneylandparis”.

Post Blake Lively wywołał lawinę komentarzy jej fanek, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. „Mam nadzieję, że zanim moje córki zostaną mamami, będą żyć w społeczeństwie, w którym matki czują się komfortowo i mają siłę, by opiekować się swoimi dziećmi, gdziekolwiek się znajdują. Im częściej ludzie widzą kobiety karmiące piersią w miejscach publicznych lub odciągające pokarm, tym bardziej staje się to dla nich normalne, dlatego dziękuję, że jesteś tego częścią” – napisała jedna z internautek.

Blake Lively i Ryan Reynold są jedną z najbardziej lubianych par w Hollywood

Blake Lively należy do największych gwiazd Hollywood. I choć od przełomowej roli Sereny van der Woodsen w „Plotkarze”, która przyniosła jej popularność, minęły lata – serial z jej udziałem zakończył się po sześciu sezonach, w 2012 roku – to aktorka wciąż budzi żywe zainteresowanie i ogromną sympatię.

Uwagę Lively zwraca jej wyrazisty modowy styl. Pojawiająca się na czerwonym dywanie od dwóch dekad aktorka ubrania wybiera sama, nie korzystając z pomocy stylisty. „Nie boi się żadnego koloru, testuje wszystkie wzory, sięga po dodatki każdego niemal domu mody” – pisaliśmy na Vogue.pl, analizując jej garderobę na przestrzeni lat. Lively pod względem stylu jest eklektyczna, ale autentyczna – tak samo jak w życiu prywatnym.

Od 2012 roku Blake Lively jest żoną aktora Ryana Reynoldsa, a ich małżeństwo uchodzi za wzorowe. Para doczekała się czwórki dzieci, w tym trzech dziewczynek: James (9 lat), Inez (7 lat) i Betty (4 lata). Na początku 2023 roku powitali na świecie czwarte dziecko, ale tak naprawdę to wszystko, co wiadomo na ten temat. – Jesteśmy bardzo podekscytowani. Nie zostalibyśmy rodzicami po raz czwarty, gdybyśmy tej roli nie kochali – powiedział Ryan Reynolds w lutym zeszłego roku. – Wszyscy radzą sobie świetnie. Właściwie wszyscy radzą sobie fantastycznie – dodał.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij