Znaleziono 0 artykułów
08.07.2021

7 najbardziej ikonicznych momentów z „Plotkary”

08.07.2021
Getty Images

Z okazji rocznicy premiery „Gossip Girl” przypominamy niezapomniane sceny z kultowej serii. 

Od chwili ogłoszenia remake'u „Plotkary”, fani serialu (w tym autorka tekstu) zachodzili w głowę, czy wystąpią w nim aktorzy z oryginalnej wersji. Niestety, nie zobaczymy ani znanej z roli Sereny van der Woodsen Blake Lively, ani grającej jej frenemy Blair Waldorf, aktorki Leighton Meester. Zabraknie również męskiej części obsady. Serialowy Dan Humphrey, czyli Penn Badgley zadowolił się rolą w netfliksowej produkcji "Ty", odtwórca roli Nate'a Chace Crawford gra w produkcji Amazon Prime "The Boys", a Eda Westwicka – wcielającego się w naczelnego słodkiego drania z "Plotkary" Chucka Bassa – możemy oglądać w serialu "White gold". Fanów starej "Plotkary" ucieszy za to wiadomość, że w odświeżonej wersji usłyszą dobrze znany głos narratorki Kristen Bell. Znów zabrzmi więc charakterystyczne „XOXO”.

Zanim obejrzysz nową wersję, zobacz nasze zestawienie niezapomnianych scen z oryginalnej serii.

Powrót Sereny do Nowego Jorku

Po roku spędzonym w szkole z internatem it-girl z Upper East Side powraca na Manhattan. Jej przyjaciółka Blair nie będzie zachwycona. A to dopiero początek tej historiii...

 

Bójka na meczu hokeja

Love-hate relationship – tak najłatwiej opisać relację łączącą główne bohaterki, czego idealnym dodowem scena podczas szkolnej rozgrywki w hokeja. Zresztą do rękoczynów między Blair i Sereną  w ciągu sześciu sezonów dochodziło jeszcze nieraz... 

 

Pokaz mody Eleanor Waldorf

Naczelna intrygantka Blair wbija podwójną szpilkę –Serenie i swojej matce, podmieniając kreację  autorstwa tej ostatniej na sukienkę zaprojektowaną przez siostrę Dana, Jenny.

 

Przerwany ślub Blair

Bajkową ceremonię zaślubin z księciem Louisem Grimaldim przerywa plotkara, ujawniając film, w którym Blair mówi, że kocha Chucka.

 

Ślub Blair i Chucka

Tego ślubu na szczęście nic już nie przerwało. Nawet późniejsze aresztowanie pana młodego.

Kim jest "Plotkara"?

W finałowym odcinku poznajemy tożsamość tajemniczej "Plotkary", która miała nigdy nie zostać ujawniona. Ale co bardziej spostrzegawczy fani serialu mogli to odkryć już w pierwszym odcinku, gdy glosowi Plotkary z offu towarzyszy zbliżenie na postać Dana Humphreya. Ale po co byłoby wtedy oglądać sześć sezonów?

Marta Krupińska
Proszę czekać..
Zamknij