Znaleziono 0 artykułów
21.02.2022

Bratanice księżnej Diany, Eliza i Amelia Spencer, na pokazie Michaela Korsa

21.02.2022
Bratanice księżnej Diany, Eliza i Amelia Spencer (Fot. Getty Images)

Pokaz najnowszej kolekcji Michaela Korsa oglądały takie gwiazdy, jak Blake Lively, Ariana DeBose czy Brooke Shields. Na nowojorskim tygodniu mody nie zabrakło również najbardziej stylowego duetu w brytyjskiej rodzinie królewskiej – lady Elizy i lady Amelii Spencer, bratanic księżnej Diany.

Siostry Eliza i Amelia Spencer, które przybyły na pokaz kolekcji Michaela Korsa na sezon jesień-zima 2022 na nowojorskim fashion weeku, olśniły dopasowanymi stylizacjami i po raz kolejny udowodniły, że świetnie znają się na trendach.

Lady Amelia postawiła na minisukienkę uszytą z materiału w biało-czarne cętki. Do kreacji dobrała marynarkę z tym samym printem, czarne atłasowe szpilki i kopertówkę ozdobioną złotym obramowaniem. Towarzysząca jej lady Eliza wybrała biały żakiet, którego klapy zostały wyszyte cekinami. Spod eleganckich, zaprasowanych w kant spodni widać było srebrne sandałki na obcasie. Bliźniaczki uzupełniły stylizacje srebrną biżuterią, a ich proste włosy, oddzielone przedziałkiem, swobodnie opadały na ramiona.

Bratanice księżnej Diany, Eliza i Amelia Spencer (Fot. Getty Images)

Bratanice Lady Di zwróciły na siebie uwagę we wrześniu 2021 roku, kiedy pojawiły się na festiwalu filmowym w Wenecji na premierze filmu Pedra Almodóvara „Matki równoległe”. Siostry oczarowały wtedy eleganckimi kreacjami od Alberty Ferretti. Od tego czasu 29-letnie bliźniaczki nie przestają zachwycać. Łączy je nie tylko pokrewieństwo, ale i upodobanie do mody. Razem tworzą stylowy duet. O swojej relacji mówią: – Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. To prawda, co mówi się o wyjątkowej więzi między bliźniaczkami.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Bratanice księżnej Diany, Eliza i Amelia Spencer, na pokazie Michaela Korsa
Proszę czekać..
Zamknij