Znaleziono 0 artykułów
21.03.2023

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz w dopasowanych stylizacjach na randce

21.03.2023
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz w dopasowanych stylizacjach na randce w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przyzwyczaili już nas do tego, że na ważne wyjścia wybierają dopasowane do siebie stylizacje. Inspirując się stylem Victorii i Davida Beckhamów sprzed lat, sięgają do mody z lat 2000. i regularnie przykuwają uwagę – jak wcześniej rodzice Brooklyna. Tym razem para na wieczorny spacer ulicami Los Angeles wybrała stylizacje w wielu odcieniach beżu.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to jedno z najlepiej ubranych małżeństw w show-biznesie. Para, podobnie jak kiedyś Victoria i David Beckhamowie, najczęściej pokazuje się publicznie w uzupełniających się wzajemnie stylizacjach. Tym razem gwiazdy postawiły na monochromatyczny look dla niej i dla niego i udowodniły, że beż można nosić także po zmroku.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zostali sfotografowani 20 marca, kiedy wybrali się na wieczorne wyjście w Los Angeles. Modelka założyła asymetryczną kremową mini ozdobioną kryształami. Stylizację uzupełniła cienkimi rajstopami, czarnymi kozakami na platformie i torebką na ramię. Urodę podkreśliła rozświetlonym makijażem i włosami ułożonymi w fale. Brooklyn na randkę wybrał look w różnych odcieniach beżu, na który składały się jasny minimalistyczny sweter, nieco ciemniejsze spodnie i białe sneakersy.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij