Znaleziono 0 artykułów
24.04.2020

CCC otwiera sklepy stacjonarne

24.04.2020
Jessica Mercedes Kirschner (Fot. Materiały prasowe CCC)

Rząd ogłosił powolne odmrażanie polskiej gospodarki, więc CCC postanowiło powrócić do sprzedaży stacjonarnej. Na ten moment otwarto 120 sklepów, niedługo dołączą kolejne. Zakupy robimy oczywiście z zachowaniem środków ostrożności i przestrzeganiem zasad higieny.

Polska marka CCC od samego początku aktywnie wspiera walkę z COVID-19. W czasie domowej izolacji zorganizowała akcję #hometimestories. Modelki Agatycze i Ola Kowal przeprowadziły treningi online, a najlepsze polskie stylistki takie jak Alicja Werniewicz i Karolina Limbach udzieliły porad. Influencerki Jessica Mercedes Kirschner, Olivia Kijo, Anna Skura, i Zofia Ślotała spotkały się z fanami, by odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. Nie zapomniano także o najmłodszych, dla których marka przygotowała kolorowanki i czytanie bajek z Małgorzatą Kożuchowską.
 
Olivia Kijo (Fot. Materiały prasowe CC)
 
By wesprzeć lekarzy i pielęgniarki, CCC zorganizowało akcję #RazemMożemyWięcej, której twarzą została Kożuchowska. Każde 10 zł ze sprzedanej pary butów Lasocki przekazano na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Co więcej, marka wyprodukowała kilkanaście tysięcy sztuk ochraniaczy na buty dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu oraz szpitali w Legnicy i Zielonej Górze. Pogotowie Ratunkowe w Polkowicach, Legnicy i Głogowie otrzymało prezent w postaci koszulek i ponad tysiąca par butów. Marka DeeZee, należąca do CCC, przekazała także dziesięć tysięcy maseczek ochronnych dla polskich szpitali zakaźnych.
 
Teraz marka postanowiła powoli otworzyć swoje sklepy pod hasłem #TęskniliśmyZaWami. Ambasadorzy pokażą, jak zadbać o siebie w tym trudnym czasie i co powinno znaleźć się w wiosennej garderobie. Wszystkie szczegóły zostaną opublikowane na kanałach społecznościowych CCC na Instagramie i Facebooku.
Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij