Znaleziono 0 artykułów
24.08.2021

Stylowy duet: Channing Tatum i Zoë Kravitz

24.08.2021
Fot. Getty Images

O romansie Channinga Tatuma i Zoë Kravitz spekulowano już pod koniec zeszłego roku. Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktorów na przejażdżce rowerowej w centrum Nowego Jorku. Nawet jeśli nie łączy ich uczucie, to z pewnością dzielą upodobanie do miejskiego stylu.

Aktorzy ponoć zbliżyli się do siebie na planie debiutu reżyserskiego Kravitz – „Pussy Island”, w którym Tatum gra główną rolę. W styczniu 2021 roku Zoë złożyła pozew o rozwód z mężem, Karlem Glusmanem. Channing w 2019 roku rozwiódł się z Jenną Dewan, później spotykał się z Jessie J, a teraz ponownie jest singlem.

Na przejażdżkę po Nowym Jorku aktorzy idealnie się dobrali, wybierając luźne stylizacje i szerokie dżinsy. Zoë zestawiła spodnie z czarnym topem, a look dopełniła płaskimi mułami i obszerną, zieloną torbą. Chan postawił na oversize’owy t-shirt i klasyczne conversy. 

Kolejnego dnia parę ponownie przyłapano na spacerze. Tym razem Zoë założyła niebieską slip dress marki Araks, którą zestawiła z zamszowymi czółenkami i dżinsową torbą. Chaning po raz kolejny wybrał luźną koszulkę i workowate spodnie.

Zoë i Channing są na dobrej drodze, aby stworzyć charakterystyczne look – ubierają się nonszalancko i bardzo nowojorsko.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij