Znaleziono 0 artykułów
30.08.2021

Deva Cassel na pokazie Dolce&Gabbana

30.08.2021
Fot. East News

Córka Moniki Belluci pewnym krokiem wkracza w świat mody. Deva Cassel wzięła udział w pokazie Dolce&Gabbana. 16-letnia modelka zaprezentowała tiulową sukienkę z najnowszej kolekcji marki.

Deva Cassel podąża śladami sławnej mamy. Tak jak niegdyś Monica, stawia pierwsze kroki w świecie mody. W 2019 roku modelka została gwiazdą kampanii zapachu Dolce Shine Dolce&Gabbana. Do współpracy zapraszały ją też domy mody Valentino i Prada oraz magazyny „Elle” i „Harper’s Bazaar”. Deva promowała również inny zapach D&G, Dolce Rose.

Kruczoczarne włosy, pełne usta i charyzma Moniki Bellucci zapewniły jej status ikony. Modelka od lat inspiruje włoski duet projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Podobna do mamy Deva ma wszystko, co potrzebne, aby stać się kolejną muzą domu mody.

„Poznałam Domenico i Stefano, na krótko przed tym, jak dowiedziałam się, że wybrali mnie na ambasadorkę marki. Byłam bardzo zaskoczona. Relacje, które tworzą z ludźmi, nie są tylko biznesem. Projektanci traktują swoją ekipę jak część rodziny” - powiedziała Cassel, kiedy została twarzą zapachu Dolce Rose.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natasha Cowan (@tashonfash)

Domenico i Stefano zaprosili modelkę do udziału w najnowszym pokazie marki, który odbył się 29 sierpnia w Wenecji. Na wybiegu Deva pokazała się w tiulowej sukience maksi, z naszytymi kwiatami i rozkloszowanym dołem. Stylizację uzupełniał naszyjnik z klejnotami ułożonymi w kształt kwiatów. Look modelki podkreśliła burza kruczoczarnych włosów i pomalowane na czerwono usta.

Aleksandra Kupras
  1. Ludzie
  2. Talenty
  3. Deva Cassel na pokazie Dolce&Gabbana
Proszę czekać..
Zamknij