Znaleziono 0 artykułów
09.02.2024

Kylie Jenner i Emily Ratajkowski już noszą it-dress wiosny 2024

09.02.2024
Kylie Jenner w czerwonej it-dress od Jacquemusa (Fot. Getty Images)

Kylie Jenner i Emily Ratajkowski nie mogą się mylić co do nowej it-dress sezonu. Obie pokochały czerwoną rzeźbiarską minisukienkę od Jacquemusa, w której każda z nich wygląda świetnie. Czas na Little Red Dress?

Czerwona sukienka mini zdetronizuje małą czarną wiosną 2024? Na to wygląda. Do tytułu it-dress pretenduje czerwona sukienka projektu Jacquemusa, którą pokochały gwiazdy. Zaledwie około dwa tygodnie temu na pokazie marki miała ją na sobie Kylie Jenner. Teraz na model Castagna postawiła Emily Ratajkowski.

Kylie Jenner w czerwonej mini Jacquemusa podczas tygodnia mody haute couture we Francji

Pierwsza w czerwonej drapowanej sukience mini została sfotografowana Kylie Jenner. Zasiadając w pierwszym rzędzie z córeczką Stormi Webster u boku na pokazie wiosennej kolekcji Jacquemusa „Les Sculptures” przyciągała spojrzenia swoim czerwonym total lookiem, który miała okazję założyć przedpremierowo. Sukienka z mocnymi ramionami w stylu power dressingu, dopasowana w talii, doskonale podkreśliła sylwetkę Kylie. Czerwoną stylizację potentatka branży beauty uzupełniła czarnymi okularami i złotą biżuterią również z metką Jacquemus. Za jej wygląd odpowiadały stylistki Alexandra i Mackenzie Grandquist.

Kylie Jenner w sukience Castagna w odcieniu żywej czerwieni we Francji (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski w czerwonej sukience mini od Jacquemusa podczas tygodnia mody w Nowym Jorku

Kolejną gwiazdą, która zachwyciła się modelem sukienki Castagna w żywej czerwieni (jest też czarna wersja) jest Emily Ratajkowski. 32-letnia modelka została sfotografowana w tym projekcie na ulicy w Nowym Jorku. Czerwona mini Jacquemusa pozwoliła jej wyeksponować długie nogi. Pomocne były również czarne lakierowane sandałki na szpilce, zapinane wokół kostki. Do stylizacji Emrata dobrała poza tym czerwoną torebkę Jacquemusa – kultową już Le Bambino Long.

Emrata w najbardziej pożądanej sukience sezonu wiosna 2024 (Fot. Getty Images)

Nowa it-dress na wiosnę 2024: Czerwona minisukienka Jacquemusa

Czerwona muślinowa sukienka Jacquemusa ma prawo ubiegać się o tytuł najbardziej pożadanej it-dress sezonu wiosna 2024. Wrażenie robią jej piękny odcień, rzeźbiarska forma i zachwycające detale: drapowany wysoki dekolt z subtelnym asymetrycznym rozcięciem, odważna linia ramion, złota metalowa klamra na plecach, na których pojawia się również zmysłowe wycięcie, oraz zwężona talia. Całość daje trójwymiarowy efekt i zmienia wygląd całej sylwetki osoby noszącej tę sukienkę. Kreacja nie wymaga już zbyt wielu dodatków, choć sama w sobie nie jest przesadzona. W końcu Jacquemus już na początku swojej kariery udowodnił, że ma wyjątkowy talent, by tworzyć ubrania robiące wrażenie bez efekciarstwa, łączące styl przeszłości z tym z przyszłości, świetne do noszenia tu i teraz.

Little Red Dress od Jacquemusa (Fot. Materiały prasowe)

 

Paulina Klepacz
Proszę czekać..
Zamknij