Znaleziono 0 artykułów
26.07.2023

Jak pachną cztery pory roku w Himalajach?

26.07.2023
Cztery nowe zapachy z linii Seasons marki Hima Jomo (Fot. Materiały prasowe)

Francuska marka Hima Jomo zadebiutowała na rynku kolekcją niszowych perfum. Seria Seasons powstała z inspiracji dziką przyrodą Himalajów. W linii znajdziemy cztery zapachy oddające różnorodną kulturę azjatyckich szczytów.

Wyjątkowo złożony ekosystem Himalajów zainspirował twórców Hima Jomo do skomponowania linii niszowych perfum. Za debiutancką kolekcję marki odpowiedzialna jest Delphine Thierry, która wykorzystując naturalne ekstrakty, stworzyła cztery kompozycje.

Za pierwszy przystanek obrała nepalski szczyt Manaslu. W perfumach Winter in Manaslu ujęła mroźne nuty mięty i bazylii, które doprawiła anyżem gwiazdkowym. Kolejny zapach w kolekcji odzwierciedla himalajską wiosnę. Spring in Bome to mieszanka tuberozy, irysa, kwiatu brzoskwini i hedychium – rośliny zdobiącej himalajskie świątynie.

Cztery nowe zapachy z linii Seasons marki Hima Jomo (Fot. Materiały prasowe)

Zapach Summer in Paro przenosi nas na klif w dolinie Paro. Tu kojące nuty kadzideł mieszają się z euforyczną rześkością. Ostry krajobraz tybetańskiego płaskowyżu wyznaczył zaś drogę ostatniej kompozycji w kolekcji. Autumn in Lhoka to zamknięte we flakonie kadzidło oraz zbożowe akcenty otrębów i jęczmienia, otulone nutami balsamu jodłowego, dziegciu brzozowego i paczuli.

Marka Hima Jomo zapowiedziała, że już niebawem zaprezentuje drugą linie zapachów, tym razem poświęconą himalajskiej codzienności.

Perfumy marki Hima Jomo dostępne są wyłącznie w perfumeriach Mood Scent Bar.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Jak pachną cztery pory roku w Himalajach?
Proszę czekać..
Zamknij