Znaleziono 0 artykułów
22.07.2023

Balerinki z paskiem wdarły się przebojem do letnich szaf

22.07.2023
Elsa Hosk /(Fot. Getty Images)

Baleriny z paskiem powracają do łask. Znajdziemy je w kolekcjach Alaïa i Miu Miu. Katie Holmes i Elsa Hosk noszą je do spódnic maksi, Amelia Gray Hamlin do sportowych spodni. Zainspiruj się gwiazdami i spakuj do wakacyjnej walizki modne zastępstwo dla sandałów. 

Platforma Stylight odnotowała wzrost wyszukiwań balerinek z paskiem o 167 proc. – popularny model podbija nasze letnie garderoby. Od prawie roku te kontrowersyjne buty wracają do łask. Tendencję potwierdzają chętnie wybierane przez gwiazdy modele zdobione zarówno delikatnymi paskami z grafiką, jak i baletową gumką.

Katie Holmes /(Fot. Getty Images)
Aimee Song / Fot. Getty Images

Baleriny z paskiem królują latem 2023 roku

Baleriny domów mody Miu Miu i Alaïa cieszą się wzrostem wyszukiwań w Google’u odpowiednio o 9 proc. i 3 proc. Gwiazdy już zaczęły je nosić. Podczas gdy Amelia Gray Hamlin nadała balerinom Miu Miu sportowego akcentu, nosząc je ze spodniami do biegania i z dresową kurtką, Elsa Hosk wybrała niezwykle szykowną wersję balerinek z paskami, które połączyła z sukienką bez ramiączek. Niech zdjęcia gwiazd posłużą nam za inspirację.

Amelia Gray /(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr

Héloïse Salessy
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Balerinki z paskiem wdarły się przebojem do letnich szaf
Proszę czekać..
Zamknij