Znaleziono 0 artykułów
09.05.2022

Bella Hadid w opasce w stylu Y2K

09.05.2022
(Fot. Getty Images)

Bella Hadid testuje po kolei wszystkie trendy z lat 2000., a tym razem postawiła na opaskę do włosów z charakterystycznym grzebieniem. Obok spinek w kształcie motyli to najmodniejszy dodatek wiosny 2022. 

Czy to sezon akcesoriów do włosów rodem z Y2K? Od kiczowatych spinek w kształcie motyli przez gumki do włosów aż po grube opaski na głowę – jesteśmy świadkami powrotu akcesoriów z przełomu wieków. 

Bellę Hadid zauważono w opasce, którą wiele z nas nosiło na początku lat 2000., co potwierdza, że nostalgiczne trendy nie przemijają.

Supermodelka założyła na włosy plastikową opaskę z elastycznym grzebieniem. Bella Hadid, jak przystało na dziewczynę w klimacie Y2K, mogła zdecydować się na zygzaki, chusty lub pasemka, z których jest znana, ale zamiast tego wybrała opaskę, która dopełniła jej zmysłowe uczesanie. 

Co więcej, Maddy Perez, grana przez Alexę Demie w hitowym dramacie HBO "Euforia", w premierze drugiego sezonu nosi podobną opaskę na sylwestrowej imprezie. W jej połączeniu z małą czarną na ramiączkach, pasującymi rękawiczkami i szpilkami jest coś bezpretensjonalnego.

Kadr z serialu "Euforia" (Fot. Materiały prasowe)

Na szczęście ci z nas, którzy sami chcą wypróbować ów trend, mogą kupić ten dodatek za cenę niższą niż danie lunchowe. I chociaż można wzdrygać się na myśl o ponownym wprowadzeniu tego, co wiele z nas uważało za dość niewygodny dodatek, zapewniamy, że w nowej wersji opaski są wygodniejsze.

Artykuł w oryginale ukazał się na Vogue.com.

Kiana Murden
Proszę czekać..
Zamknij