Znaleziono 0 artykułów
14.08.2022

Blond bob: Fryzura sezonu na 10 różnych sposobów

14.08.2022
Diane Kruger (Fot. Getty Images)

Od Kirsten Dunst po Kim Kardashian – gwiazdy ugruntowały pozycję blond boba jako najmodniejszej fryzury tego lata. Zanim ruszysz na Pinteresta w poszukiwaniu inspiracji, zobacz nasz wybór 10 najciekawszych interpretacji tego trendu.

Cięcie powszechnie znane jako bob to najmodniejsza fryzura tego lata. Styl wrócił do łask wraz z końcem pandemii. Szaleją za nim it-girls, które co chwilę wymyślają jego nowe wersje – od potarganego we francuskim stylu po równo przyciętego maszynką. Najpopularniejszy wybór? Krótki bob w odcieniu blond, którego popularność w wyszukiwarce Pinteresta wzrosła o 115 proc.

W ciągu ostatnich miesięcy obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania fryzurą w stylu bob, znanego również jako „Scandi bob” – mówi Tom Spratt, szef działu urody w Pintereście, który wskazuje ostatni look Kim Kardashian jako główne źródło całego zamieszania. – Nie ma wątpliwości, że będzie to najmodniejsza fryzura lata – dodaje Spratt.

Stylista fryzur, Larry King, jest ogromnym fanem blond bobów. Uważa, że to jedno z najbardziej wszechstronnych cięć, które w dodatku nigdy nie wyjdzie z mody. – Można go dopasować do każdej urody, niezależnie od wieku. To zdecydowane cięcie, które łatwo dopasować do danego kształtu twarzy oraz rodzaju włosów – mówi ekspert. Jako przykłady podaje fryzury Debbie Harry, Michelle Williams, Sienny Miller i Michelle Pfeiffer z filmu „Człowiek z blizną”.

Jego przepis na modną letnią fryzurę?  – Zdecyduj się na jaśniejszy odcień niż zwykle i zainwestuj w dobrą pielęgnację, która pozwoli uniknąć żółtych tonów i utrzyma włosy w dobrej kondycji.

Poniżej prezentujemy 10 sposobów na modną letnią fryzurę.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

1/10 Jodie Comer

2/10 Kirsten Dunst

3/10 Elizabeth Olsen

4/10 Danielle Marcan

5/10 Kim Kardashian

6/10 Phoebe Bridgers

7/10 Mia Regan

8/10 Lucy Boynton

9/10 Diane Kruger

10/10 Harriet Longhurst

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij