Znaleziono 0 artykułów
29.10.2022

Suknia ślubna Cindy Crawford

29.10.2022
Fot. Cordon Press

Cindy Crawford poślubiła Rande Gerbera w 1998 roku. Zamiast tradycyjnej sukni ślubnej panna młoda wybrała slip dress projektu Johna Galliano.

Cindy Crawford i Rande Gerber powiedzieli sobie „tak” na rajskiej plaży w 1998 roku. Ona była u szczytu kariery, on odnosił sukcesy jako biznesmen. Patrząc na zdjęcia ze ślubu pary, trudno uwierzyć, że odbył się ponad 20 lat temu. Cindy zdecydowała się na bieliźnianą slip dress, zanim to było modne.

Modelka i biznesmen zorganizowali swobodną ceremonię na plaży, by utrzymać zaślubiny w tajemnicy. To wydarzenie wyprzedziło trend na wesela boho na piasku z widokiem na ocean. Ale jesteśmy nie tylko zazdrośni z powodu idyllicznej scenerii. Wymarzona jest także kreacja Cindy.

 

Modelka wybrała bardzo prostą, ultrakrótką sukienkę z ramiączkami spaghetti i koronką na biuście, która równie dobrze mogłaby posłużyć za seksowną koszulę nocną. – Powiedziałam znajomej stylistce, że muszę iść na imprezę w czerni i bieli, więc poprosiłam ją, żeby przyniosła mi kilka czarnych sukienek i kilka białych, bo nie chcieliśmy nikomu mówić, że się pobieramy. To była jedna z białych sukienek i była idealna. Uwielbiam Galliano – mówiła Cindy.

Powód, dla którego modelka wybrała krótką sukienkę zamiast tradycyjnej kreacji, miał mniej wspólnego ze swobodnym charakterem ceremonii, a więcej z jej mężem: – Założyłam krótką suknię ślubną dla niego. Przed pójściem do ołtarza spacerowaliśmy razem po plaży. Chciałam, żeby mój mąż był podekscytowany panną młodą, na którą patrzył.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.es

Ana Gandara
Proszę czekać..
Zamknij