Znaleziono 0 artykułów
13.09.2022

Dua Lipa jak Liz Hurley w sukience spiętej klamerkami

13.09.2022
Fot. instagram.com/dualipa

Dua Lipa na wakacjach na Ibizie pokazała się w małej czarnej marki Lou de Bètoly. Wycięta sukienka spięta klamerkami przypominała słynną kreację Versace z szafy Liz Hurley z lat 90. minionego wieku.

Dua Lipa zawsze dbała o wakacyjny styl. Nie uświadczymy tu dżinsowych szortów czy zwyczajnych pareo. Na wyżyny wspięła się podczas ostatniego wypadu na Ibizę. Jej stylista Lorenzo Posocco przeszedł samego siebie. Zobacz dżinsowe bikini w stylu vintage i buty Dior z monogramem z kolekcji wiosna-lato 2000 Johna Galliano, które ten duet wybrał na wycieczkę na plażę, lub kryształowy stanik Marca Jacobsa, który Lipa miała na sobie podczas sesji przy basenie. Jest też skórzana suknia w płomienie, którą gwiazda wydobyła z archiwów Muglera na ostatnią noc w klubie, nie zważając na gorące temperatury panujące na Balearach. Jej najnowszy wyczyn? Odważna mała czarna, którą wybrała na ostatnią noc imprezowania przed wejściem na scenę Sunny Hill Festival w Kosowie.

Liz Hurley w sukni Versace w 1994 r. /(Fot. Getty Images)

Spięty wielokolorowymi spinkami projekt francuskiej marki Lou de Bètoly przywodzi na myśl słynną suknię Versace, którą Elizabeth Hurley włożyła na premierę filmu „Cztery wesela i pogrzeb” w 1994 r. Kreacja wywołała sensację na równi z zielonym lookiem Jennifer Lopez z nadrukiem dżungli na rozdaniu nagród Grammy w 2000 r. Oprócz udziału w kampanii Versace na jesień-zimę 2021, ociekającej motywem La Greca, Lipa już wcześniej nosiła ikoniczne agrafki włoskiego domu w różnych formach, np. na wybiegu wiosna-lato 2022 podczas tygodnia mody w Mediolanie.

W międzyczasie, podczas rejsu po Morzu Śródziemnym („lil fishyyyyyyyyyyyy on deck”, jak napisała Dua na Instagramie), Lipa postawiła na ulubione marki. Założyła strój kąpielowy Chopova Lowena pod siatkowe spodnie Juliet Johnstone i pastelowe pareo Des Femmes, a limonkowe klapki Coperni dodały akcentu Y2K. Cóż, oto mała rybka o wielkim uroku.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk 

Hayley Maitland
Proszę czekać..
Zamknij