Znaleziono 0 artykułów
15.10.2023

Czy uggi w stylu chodaków osiągną za chwilę status sold out?

15.10.2023
Gigi Hadid w modelu butów Ugg Taz / (Fot. Getty Images)

Wszelkie przypuszczenia potwierdziły się już w zeszłym roku – buty marki Ugg powróciły do łask. Tak, mowa o specyficznym obuwiu przypominającym zarówno obuwie dzienne, jak i domowe pantofle, które pamiętamy z nastoletnich lat. Teraz znów królują pośród modowych trendów, stając się jednym z najbardziej nieoczekiwanych powrotów tego sezonu.

W 2022 r. flagowy model australijskiego producenta przeszedł metamorfozę. Natomiast w ubiegłym roku najczęściej sprzedawanym obuwiem marki stał się Classic Platform Ultramini, gdy Bella Hadid zaprezentowała go w jednej ze swoich stylizacji. Tym razem sytuacja wygląda podobnie z modelem Ugg Tazz. Tę „drewniakopodobną” wersję klasycznych butów Ugg wybrały już celebrytki, takie jak Kendall Jenner, Gigi Hadid czy Elsa Hosk, dopełniając nimi swoje ulubione stylizacje.

Jak wygląda model Ugg Taz, który noszą Kendall Jenner, Gigi Hadid i Elsa Hosk?

(Fot. Getty Images)

To model z podeszwą XL znaną ze swojego poprzednika, jednak bez wysokiej cholewki, którą zastąpiono wykończeniem bez pięty, na wzór modnych w tym sezonie chodaków. Z całą pewnością po sukcesie drewniaków Boston marki Birkenstock model Ugg Tazz będzie stanowił godną uwagi alternatywę na chłodniejsze dni.

Z czym zestawiać model uggów bez pięty?

Co najważniejsze, fanki tego kultowego obuwia udowodniły już, że ich najwygodniejszą odsłonę z powodzeniem założyć można zarówno do legginsów lub stylizacji athleisure, jak i do jeansów czy bardziej szykownego stroju, w tym do garnituru czy garsonki z żakietem, wykorzystując przy tym zaskakujące kontrasty i słynną teorię niewłaściwie dobranych butów.

Podsumowując, jeśli poszukujesz butów na zimę, które możesz założyć już teraz, buty bez pięt marki Ugg to idealna propozycja na nadchodzące tygodnie zmiennej pogody. Można nosić je bowiem również do skarpetek.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.es.

Nuala Phillips
Proszę czekać..
Zamknij