Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023

Aubrey Plaza na gali SAG: Jak ze Studia 54

28.02.2023
Fot. Emilio Madrid

Na czerwonym dywanie chcę czuć się lepszą wersją siebie – mówi Aubrey Plaza, która na rozdanie nagród SAG wybrała błyszczącą kreację Michaela Korsa. Zaglądamy za kulisy jej gwiazdorskich przygotowań do gali.

Zamiast przyjaciół z planu nagrodzonego serialu „Biały Lotos”, Aubrey Plaza za kulisy zaprosiła koleżankę z „Parks and Recreation”, Amy Poehler . – Najlepsza randka w życiu – powiedziała Plaza.

To była wielka noc dla Plazy. – To niesamowite, że tak wiele osób oglądało „Biały Lotos”! To marzenie każdego aktora. Jestem dumna, że mogę być częścią tej utalentowanej obsady. W postaci Harper najbardziej podobała jej się skomplikowana relacja z mężem. – Uwielbiałam inteligencję Harper i to, jak chroniła Ethana. Nie bała się być sobą. To w niej podziwiam – mówi aktorka.

To samo można powiedzieć o Plazie. – Na czerwonym dywanie chcę czuć się lepszą wersją siebie. Wybieram kreacje seksowne, wygodne i w moim stylu – mówi. Na gali SAG gwiazda chciała wyglądać jak syrena. Jej błyszcząca sukienka z kolekcji Michaela Korsa – z krzyżowym dekoltem i wycięciem odsłaniającym brzuch – wyglądała jak kreacje ikon Studia 54. – Uwielbiam piękny odcień sukienki i zmysłowe wycięcia. Czułam się szykownie i seksownie zarazem – mówi.  Sukienkę połączyła z biżuterią Mouawad wycenioną na ponad 1,2 mln dolarów.

Plaza pojawi się w tym miesiącu na czerwonym dywanie jeszcze kilkakrotnie. Jej nowy szpiegowski film akcji, „Gra fortuny” (w którym występuje u boku Jasona Stathama), ma premierę 3 marca, a już 12 marca czeka nas oscarowa gala.

Jak Aubrey Plaza przygotowała się do rozdania nagród SAG?

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.com.

By odnieść sukces, potrzebny jest zespół. A jak tak bardzo kocham mój.

Najlepsza randka w życiu.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda 76 tys. cekinów, proszę bardzo. I dziękuję, Michaelu Korsie!

Nie za dużo, nie za mało – oto odpowiednia ilość wspaniałej biżuterii Mouawad.

Sukienka Michaela Korsa, fryzura Marka Townsenda.

Selfie z jedyną w swoim rodzaju Amy Poehler.

Ćwiczenie póz.

Gotowa!

Piosenka przewodnia z „Białego Lotosu”

Zaczynamy!

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij